Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten pizzarendelés?

Budapesten pizzarendelés?

Figyelt kérdés
Üdv! Szeretnék pizzát rendelni egy teljesen másik városból. Valaki tudna nekem olyan pizzériát mondani, ahol tudok bankkártyával fizetni, hogy a helyszínen már ne kelljen, illetve finom is legyen a pizza, viszonylag pontos kiszállítás, és ingyenes házhozszállítás? A barátnőmet akarom meglepni, de sajna távol vagyok.

2018. febr. 26. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Netpincer..

Pl.te Debrecenben vagy a parod Pesten akkor.tudsz rendelni es elore fizetni kartyaval :)

2018. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utánanézek! :)
2018. febr. 26. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Én a Fortétől rendelek, finom a vékony tésztás pizzájuk. Lehet utalni, szép kártyával online fizetni. A jattot is sajnos meg kell valahogy oldani, ha nem akarsz a barátnőd legközelebbi pizzájára "extra feltétet", vagy nem akarod, hogy szétverjék a postaládáját, meg nem akarod, hogy a liftjük belső falába belekaristolják, hogy "JATT?". Ezt viszont távolról nem tudom hogyan oldanám meg.
2018. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm, értem köszönöm :)
2018. febr. 27. 07:34
 5/6 anonim ***** válasza:

5 év budapesti élet alatt nem volt még ilyen problémám futárral, pedig rengetegszer rendelek előreutalással, és én akkor csak akkor adok jattot, ha a megadott időnél nem késett öt percnél többet vagy nagyon-nagyon kedves.

A Forte amúgy évente drágít és minőségileg sem túl jó, két éve nem vagyok hajlandó rendelni tőlük, picit kerületfüggő, hogy melyik pizza a jó.

2018. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Fortével amúgy nem vagyok mindig elégedett, csak úgy általában. Volt, hogy újramelegített szart hoztak ki, ja és a kóla mindig meleg. Könyörgöm, akkor lementem volna a 0-24-be hidegért. De minőségre még így is a Forte a legjobb szvsz. Kicsit kicsi, kicsit savanyú, de a mienk.
2018. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!