Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért finomabb a pesti mekis...

Miért finomabb a pesti mekis hamburger a nyíregyházinál?

Figyelt kérdés
Egy hónapon belül ettem mindkét városban mekis étteremben. Pesten nagyon finom volt, igazi mekis hambi. De a nyíregyházi ízetlen volt, mintha kihagyták volna belőle a fele hozzávalót. én úgy tudom, hogy erre előírás van nekik, hogy miből mennyit kell bele tenni, meg hogy mindenhol ugyan olyannak kell lennie. Tapasztalt már másvalaki is ilyet? Nekem elég furcsa volt.
2015. ápr. 21. 15:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ugyan olyan fajta hamburgert ettem mindkét helyen.
2015. ápr. 21. 15:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem szabadna, de más a gyakorlat.(néha valahol félre sikerülnek a dolgok, emberek készítik nem robotok)

A Don pepe sem produkálja ugyanazt a szinten, pedig kellene ezeknek a cégeknek.

Életem legjobb Mekis hamburgerét Pécsen ettem, igaz haverom volt a szakács és direkt kitett magáért :-)

2015. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyíregyházán két Meki van, a Zrínyi Ilona útiban jó a kaja, míg a város másik végén, az autósban valami szörnyű, pedig elvileg a tulaj is egy....
2015. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, a Kossuth tér mellettire gondolok. Tényleg kettő van, el is felejtettem.

De ez akkor is gáz...már városon belül is?

2015. ápr. 21. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is az autós lenne közel, háromszor ettünk ott, és soha többé nem fogunk, inkább bemegyünk a belvárosba...

Ezek szerint a pesti még attól is jobb, de addig már nem megyünk:)

"előző"

2015. ápr. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!