Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha a McDonaldsban valaki...

Ha a McDonaldsban valaki leejt egy hamburgert, tényleg kötelesek neki adni egy újat, ingyen?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak urbanlegend?

2015. márc. 7. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnának, csak mert valaki ügyetlen. Ez egy baromság.
2015. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelesek :D
2015. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Ne egyél drága mocskot!
2015. márc. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem kötelesek, de szerintem adnak. Nekik körülbelül semmibe nem kerül, viszont a vevői elégedettséget növeli. A legtöbb étteremben, ha bármilyen okból megsemmisül az étel amiért fizettél, adnak helyette újat. Hiszen a visszatérő vendégből lesz a pénz.
2015. márc. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es: jó, én igazából azt terveztem, hogy minden utolsó falatot leejtek, és 200 forintból bezabálok. :D Mert régen olvastam valahol, hogy törvényi kötelességük újat adni, és hogy ezt páran ki is használták. De lehet, hogy baromság volt.
2015. márc. 14. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez bizony baromság volt..
2015. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Harcikacsa válasza:
100%
Az étel akkor is megsemmisül, ha megeszed ... az is egy bármilyen ok :D Akkor adnak repetát ? Ne sértődj meg :) csak vicceltem de nem hagyhattam ki
2015. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Saitou válasza:
Ez attól függ hogy mikor vagy ki ejti le. Például a Drivba ha éppen átnyújtják a zacsót és leesik igen adnak újat vagy ha kassza közvetlen közelébe. :D
2015. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!