Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Mcdonaldsban ingyen lehet...

A Mcdonaldsban ingyen lehet utántölteni miután vettünk italt vagy pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 18:32
 1/8 anonim válasza:

azt is ki kell fizetni

én mikor kicsi voltam után töltöttem és rám szólt a biztonsági őr :S

2012. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
fizetni kell érte, de tudod ki fog, azért a vizezett sz@rért.
2012. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ahol ki vannak rakva az üdítők a pult előtt, ott nyilván újratöltheted ugyanis senki nem nézi. Ha meg a személyzet tölti fel a poharakat, ott egyértelműen nem lehet.
2012. máj. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Se melyik mekiben nem lehet újratölteni.

Még ott sem ahol ki vannak rakva. Az azért van kirakva, hogy gyorsítsák a kiszolgálást.

Amúgy szokták nézni és kamerán keresztül is figyelnek.

Szóval ha újból akarsz inni venned kell újat.

Ilyen újból utántöltős csak a KFC-ben van.


Tessék ezt kérdezték facebookon a mekitől:


Brúnó Ügynök

Egerbe miért csak 1 meki van? Tegnap az egri mekiben én engedtem magamnak a colát nemértem miért van kint a gép hogy bárki engedhessen? nekem ez jó volt csak kérdezem hogy az miért van ott kint? lehet engedni ingyen colát?:D

Nem tetszik · · szombat, 11:54

Tetszik.

McDonald's Magyarország Szia, egyik éttermünkben sem lehet ingyen üdítőt kapni. :) Azért van kitéve az önkiszolgáló pult, hogy ezzel is meggyorsíthassuk kollégáink munkáját, és nektek minél kevesebb ideig kelljen sorban állni.

szombat, 21:24 · Tetszik

2012. máj. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy azért vizezett mert kóla szirup, sűrítmény van bent a gépben és ezt a gép keveri össze vízzel. Ezért vizezett.
2012. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Egyébként meg akinek nem tetszik az üdítő minősége, az ne igya. Attól még hogy te nem vagy megelégedve, még nincs ingyen.

Én is belefutottam olyan jégkrémbe valamelyik nap, ami nem ízlett. Ennek ellenére nem vihetem el a boltból továbbra sem fizetés nélkül. (Mondjuk ami nekem szar, az nem is kell)

2012. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

4-es ez milyen hülyeség?

Én MINDIG újratöltöm, és egyszer se zaklattak ezért. Budakalászi meki.

2012. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Ja és a második bekezdés! Erre miért kéne hallgatni? Ki tart be ilyen jelentéktelen szabályokat?
2012. okt. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!