Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen gyakran jártok Mcdonald...

Milyen gyakran jártok Mcdonalds-ba? Miért kívánom ennyire a mekis kaját?

Figyelt kérdés

Pedig le akarok szokni róla, mert nem egészséges.


köszönöm a válaszokat.


2014. máj. 21. 23:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

Évente kb. 2x.

Nekem könnyű dolgom van, mert nem szeretem :)

Fagyizni szoktam ott, az finom. Vagy utazáskor, ha nincs más lehetőség, akkor egy szendvics. De annyira nem finom, hogy nem is értem, hogyan lehet rászokni :)

2014. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%

Régebben hetente 1x.

Most havonta 1x-2x.

Meg akkor megyek ha valami újdonság van és akkor azokat kipróbálom!

Nagyon szeretem a Mekit! :)

2014. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Mostanában heti 1x, de mivel épp beindult a nagy többet-nem-eszek-egészségtelen-műcuccokat project így ezentúl ez se lesz ^^
2014. máj. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
97%
1-2 havonta egyszer, annyira nem szeretem, inkább a Burger King.
2014. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Annyi olyan cuccot fogyasztunk, ami nem egészséges, szóval én meg se próbálok leszokni róla. Hetente 1-2x megyek, de imádom, semmi pénzért nem szoknék le róla. 18/L
2014. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
27%
majd leszoktok róla ha idő előtt elkap vmi olyan betegség amit most kiröhögtök vagy úgy gondoljátok sebezhetetlenek vagytok. szemetet esztek...ma már azt az élményt adják csirke darálmány és adalékok keverékéből hogy azt hiszed szín hús szeletet eszel..:-) és van aki még ezt is elhiszi
2014. júl. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól emlékszem, 7 éves voltam, mikor legutoljára voltam Mcdonalds-ban (2006)

Azóta nem mentem...

2010 körül voltam még Burger King-ben, azóta egyetlen ilyen műanyag kaját nem ettem :D

Ugyanmár, az otthoni kaja sokkal egészségesebb és finomabb!

2014. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%

Utoljára tavaly voltam DE BÁNOM, SOHA TÖBBÉ NEM MEGYEK. Két alkalommal is romlott volt a kaja még mikor még ettem. De megfogattam hogy soha még egy pohár kólát sem iszom itt meg.

Az otthoni kaja és a KFC 100 miliárdszor jobb. Ne pocsékoljátok a pénzeteket moslékra ! Ha még mindig nem hiszitek ezt el akkor ezt nézzétek : [link] .

2015. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé röhejes a mekit szidni, miközben a KFC-t isteníted :D


Elárulom: ha csak rántott csirkeszárnyat ennél, ugyanúgy egészségtelen lenne, és ugyanúgy dagadnál (ha extra kalóriát vinnél be) mint bármi mástól.


Sőt: az otthoni kaja, ha az nem változatos, és tele van extra, el nem használt kalóriával, ugyanúgy egészségtelen és hizlaló. Nem semmi, mi?

2015. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én Ózdra járok!
2022. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!