Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonalds és Burger King...

McDonalds és Burger King szendvicseiben miért van furcsa szaga a húsnak?

Figyelt kérdés
Ritkán eszek ott de szinte mindig ez a tapasztalatom hogy a szendvicsekben levő húsnak van egy jellegzetes kicsit orrfacsaró szaga.Az íze nekem tipikusan az annyira rossz hogy már jó...vagyis megeszed csak ne éreznéd a szagát.Akámilyen putris hamburgerárusnál nincs ilyen élményem.Ezeknek a mekis bk-s húsoknak kicsit olyan szaguk van mintha takarmányboltbol kapna valamit az ember vgy kutyakaját enne.Lehet hogy halucinálok?Egyébként utánanéztem külföldön bevallották hogy lóhúst is tettek a szendvicsekbe.....vélemények tapasztalatok?
2014. máj. 12. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Túl sokat hallgat a pletykákra és már bemeséled magadnak... egyiknek sincs semmi baja maximum a fűszereket lehet érezni. Ha meg nem ízlik senki sem kötelez rá, hogy azt edd.
2014. máj. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Az egész kaja "mű"! Persze hogy más szaga van, mint a rendes ételeknek!
2014. máj. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
6%
Hús?! :o
2014. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Ha komolyabban érdekel, nézd meg ezt a filmet, ebben benne van minden erről:

https://www.youtube.com/watch?v=qSrT5MTmR4g


De a lényeget kiragadva, a csirkék, marhák tele vannak tömve antibiotikumokkal, növekedési hormonokkal, a kólában foszforsav van, erről itt, hogy mit ártasz magadnak vele:

[link]

2014. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Csak bebeszéled magadnak, amúgy meg ha látnátok bármelyik étterem konyhát elsírnátok magatokat ;)

Dolgoztam több helyen, de a meki meg a burgur king legalább mindenhol ugyanaz, van minőségbiztosítás. A többi helyen is ugyanolyan mirelit vackokat esztek, csak nem tudjátok. Ugyanúgy mű, tartósított, fagyasztott szemét.

Ja és tisztaságban a meki és burger king sokkal jobb, mint egy étterem ahol 6 ezer forint egy szelet hús krumplival ;)

Ha étterembe dolgozol tipikus jelenet, hogy szól a kollégád aki a kaját csinálta, hogy most ebből inkább ne egyél. Koszos, büdös volt a hús...mondja, hogy ebből meg ebből ehetsz, de ebből a másik 5 féléből ne.



Ekézzétek csak gyorsétteremeket, a drágábbak abban különböznek, hogy ott jobban lehúznak, igazi tányérról eszed ugyanazt drágábban ;)

2014. máj. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

"Ekézzétek csak gyorsétteremeket, a drágábbak abban különböznek, hogy ott jobban lehúznak, igazi tányérról eszed ugyanazt drágábban ;)"


Egy rendes étteremben is vannak fagyasztott dolgok, tudom, 15 éve dolgozom vendéglátásban, de nekem senki ne magyarázza be, hogy a Meki és társai egészségesebbek vagy olcsóbbak. Ezerszer jobb kedvvel eszem meg egy rántott szeletet, mint egy hamburgert.

2014. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem értelek benneteket.Szóval ha nem ízlik a spenót vagy akármi akkor bebeszélem magamnak hogy azért nem mert....akármi miatt.Ez egy állandó jelenség szerintem.Mondom ehető nem mondhatom hogy annyira rossz hogy kihányom de az a furcsa szag...és nem hiszem h mindig ugyanabba a menübe futottam bele tehát elvileg a benne lévő husikának vagy minek különbözőnek kellene lennie.Most utánaolvastam megint azt írják ez nem igazi hús hanem valami összedarált dolgok.Vagyis talán valami hússzármazék.Most ha belegondoltok iszonyú nagy tételbe megy ki ez a sok kaja ha igazi marhahús lenne a szendvicsbe akkor gondolom még drágább lenne a menü.Én szeretem a marhát de sztem ennek semmi köze hozzá amit most ettem.Vagy talán valóban valami fűszerezést tesznek rá ami elnyomja az ízt és érdekes szaga lesz a végén.

Hát fene tudja én nem úgy mentem be kajálni h úristen mit eszek most éhes voltam enni akartam ennyi...:D És ez volt a tapasztalat.

2014. máj. 12. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Az a poén, hogy minden ilyen kérdéshez jönnek az " okosok " belinkelnek egy rakat szerintük igaz dolgot, aztán verik a mellüket, hogy ők hogy megmondták... milyen kár, hogy igazából senki sem kérte őket erre, senki sem fog azért mást enni mert valaki interneten pattog róla, bár szerintem az ilyen emberek fele mindössze azért teszi mert ilyen-olyan okból nem tehetik meg, hogy xy helyen egyenek és ugye akkor már ha ők nem akkor más se alapon szidják mint a bokrot.
2014. máj. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

amúgy ez baszott idegesítő, szerintetek nálunk nincs ellenőrzés? még most is ecetes uborka szagú a kezem a sok sajtburi dresszingtől, nem műanyag. A jóég áldja meg a sok szerencsétlent, valamelyikőtök tegyen majd egyszer egy műanyagot forró sütőlapra és nézze meg mi történik. Aztán mutasson egy terméket ami hasonlóan reagált a hőre a mekiből a sajton kívül. (Igen a sajt is megolvad)

Ilyen buta embereket komolyan mondom nem értem hogy ba*zott össze európa egy időben egy helyre.

2015. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!