Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Milyen végzettséggel lehet...

Milyen végzettséggel lehet éttermet nyitni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Közgazdasági végzettségem van, de szeretnék több lábon állni. Az étterem nyitás mellett döntöttem és az lenne a kérdés, hogy mik azok a legfontosabb dolgok amik mindenképpen kellenek hozzá? Kell-e hozzá szakma vagy pedig meglehet úgy oldani, hogyha van üzletvezetőim, megnyitom és vezetem az üzletet és az alkalmazottaknak lesz meg a megfelelő végzettsége az egyes részekhez?

/Nem Mo. fogom nyitni az üzletet/



2013. aug. 28. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom ,hogy Mo VIP -végeztség kell vagy ott végeztél vagy OKJ -keretein belül VIP - üzletvezetőid van .

Abban országban ahol nyitni szeretnéd éredklödj mert nem biztos ,hogy ua feltételek mint itthon .

2013. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
London lenne a kiszemelt. Esetleg arról tudsz valamit?
2013. aug. 28. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok Londonról semmit :

Ezt találtam ,hátha talász benne valami hasznosat.

[link]

2013. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A magyar törvények szerint vállalkozói igazolványt bármely tevékenységre kaphat bárki, aki:

- rendelkezik az adott tevékenység végzéséhez szükséges szakmai végzettséggel, erről bizonyítványa van

- vagy az ilyen végzettséggel rendelkező alkalmazottat foglalkoztat, és a tevékenység végzéséhez szükséges engedély kiváltásának időpontjában érvényes munkaszerződés van


Hogy mindez Angliában hogyan működik, annak inkább ott kellene utána-járni!

2013. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!