Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szerintetek megéri vegetáriánu...

Szerintetek megéri vegetáriánus éttermet nyitni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy általában 1 levesen és rántott sajton vagy gombán meg desszerteken kívül nincs más vegetáriánus étel a menükön. Kíváncsi vagyok, hogy vegetáriánusok szívesen járnának vega étterembe? Vagy megelégszenek azzal a pár fogással, amik közül választhatnak?

2013. aug. 16. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van már pár ilyen étterem, keresd fel őket és nézd meg, hogy van-e forgalmuk. Persze attól is függ, hogy hol nyitnád, helyfüggő, hogy megérné-e.
2013. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Csak milliomos negyedben érné meg. Az embereknek nincsen pénzük különlegességekre.
2013. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon nem. A magyar húsevő nemzet, és jelen gazdasági helyzetben még a normál éttermeket is csak a "menüzés" tartja életben, a vega étterem még annál is rosszabban menne.
2013. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

#3-nak nagyon igaza van.

Meg az 1, 2 is jól mondja, csak megerősíteni tudom.

2013. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Gagyi vagy akár közepes színvonalú vega helyeket nem, arra ott a Govinda meg a többi.


Ha magas színvonalú, minőségi helyet nyitnál, ahova a gasztronómiát értők és szeretők járnának, akkor van esély. Csak egy ilyen hely nyitása a soktíz, netán a százmilliós régióban van.

2013. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen! Kevés jó vegetáriánus hely van. Szerintem megéri ilyet nyitni, ha odateszed magad. Bár én nem vagyok éttermezős alkat, de olyan helyre be sem tenném a lábam, ahol a "vegetáriánus" választék rántott sajt, gomba és brokkoli. Agyamra megy.
2013. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem esetleg a fővárosban érné meg (de ott van is pár egyébként).


Én nagyon szívesen megyek, de a probléma inkább az, hogy sokszor nincs kivel. Szerintem sok vegetáriánus van ezzel így, hogy a család/barátok pl. nem jönnek el velük ilyen helyekre, maximum néha a párjuk, így olyan sok alkalom sajnos nem adódik rá.

2013. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én biztos állandó vendéged lennék, mert szánalmas, hogy vega ételek címszó alatt mindig a rántott sajt van...Mondjuk én semmilyen állati eredetű "ételt" nem, fogyasztok, szóval maradnak a saláták az éttermekben. És üzenem azoknak, hogy akik szerint a vega életmód drága, hogy tessék kipróbálni. Ami pénzt húsra költenék, azon vásárolok pl. zöldséget...De kifogásnak persze remek ezzel érvelni ;)
2013. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha megfizethető áron lennének az ételeid, akkor én is tutira törzsvendéged lennék. Én is vega vagyok, és ha néha-néha(évente kb. 4-5x) betévedünk egy étterembe, akkor alig bírok olyan ételt találni a rántott gombán, sajton és a túrós csuszán kívül, amit megennék.
2013. szept. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!