Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha rendelek egyféle pizzát...

Ha rendelek egyféle pizzát egy helyről, miért mindig másképpen készítik el?

Figyelt kérdés
Van hogy kevesebb a szósz,vagy vastagabb a tészta,vagy lemarad valami,hogy történhet meg?És mindig másik futár jön,kétszer még nem jött senki sem.
2013. jún. 15. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
mert nem egy gyárban készül ahol a GÉP egyformára nyújtja, keni szórja az elsőtől a százezredikig hanem emberi munka, mikor, hogy sikerül.....a futárok meg gyakran cserélődnek rossz fizu, más időbeosztás stb
2013. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Akkor az nem igaz,hogy a futárok maguk készítik a pizzát?Ezt hallottam..Köszönöm hogy válaszoltál!
2013. jún. 15. 20:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
NEm a futárok készítik, hanem a pizzériában sül, a futár csak kihordja. És mival több futár van, az viszi mindig akire sor kerül.
2013. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt se feledjük,hogy szakácsból is több van, szóval ez is lehet a változatosság oka. Viszont ha lemarad ez-az, akkor visszahívom a futárt, hogy nem ezt kértem.

Egyszer rossz pizzát kaptam, a futárt hívtam, kiderült elkevertek valamit. Felhívott az étteremvezető és kaptam ingyen a rendelésemnek megfelelő pizzát is.

Mióta így jártam mindig a futár előtt lecsekkolom a pizzát és ha valami nem ok, akkor szólok. Viszont ha visszatérően problémás a hely, inkább nem rendelek onnan.

2013. jún. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek!!!
2013. jún. 17. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!