Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A mekis sajtburesztől másnap...

Wcpumpa01 kérdése:

A mekis sajtburesztől másnap miért sír a wckagyló?

Figyelt kérdés
amikor megeszek pl 3 sajtburgert egy nagykrumplit, másnap ez a síkitós priccelős szeplősrefosós dolog van utána, és nem csak nekem majdnem kb minden ismimnek... miért lehet ez?

szept. 12. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Na, vége a sulinak, visszaadták a telefont?
szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosincs.. mondjuk nem is zabálok be hármat egyszerre.
szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg allergiád vagy intoleranciád van valamelyik összetevőjére.
szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3, vagy mondjuk trollkodik?
szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

#4

Az is lehet, de van több személyes ismerősöm is aki hasonlóra panaszkodik (van aki tudja is hogy pl laktózintoleráns, csak nem érdekli), szóval egyáltalán nem biztos hogy troll.

szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5, Ha laktózérzékeny lenne, akkor, 30-40 perc után fona be, nem másnap reggel. Legvalószínűbb a troll, a másik lehetőség, hogy CHRON beteg, de akkor majdnem mindentől hasonlót fog produkálni
szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

#6

Nézd, én nem akartam elkezdeni fejtegetni hogy melyik intolerancia mennyi idő után fejti ki áldásos hatását. Igen, tudom hogy a laktóz hamarabb “hat”, nem akartam ennyire részletezni. Állagról is beszámoljak, vagy mi? :D

Én csak válaszoltam egy kérdésre, ennyi.

szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Férjem is fosott tőle a múltkor. Épp hazafelé tartottunk valahonnan amikor kitalálta hogy együnk valahol valamit, mondtam hogy oké. Akkor mondta menjünk Mekizni, én erre mondtam hogy hát azért vannak ennél igényesebb kajáldák is a környéken, én jó kis Gyrosra ugrottam volna be valahova, de a férjem mondta hogy Mekibe már baromi régen nem volt. Jó mondom legyen, úgy is régen ettem Bigmacet, erre Ő mondta hogy azért bevág pár db sajtburgert mert neki az kicsi, igaz jó étvágya van neki, és amilyen szerencsés nem is látni rajta. Jó megettük minden Ő bevágott 4 sajtbureszt még a mac mellé igaz krumplit meg ilyeneket nem evett, és lehúzott úgy 1 Liter Spriteot meg ittunk kávét.

Aztán hazaértünk és eltelt pár óra és azt vettem észre hogy 5 percenként rohan a wc-re de szó szerint rohant és csak úgy recsegett meg durrant minden meg jajgatott. Kérdeztem tőle mi van vele, mondta hogy valami nagyon meghajtotta és szinte sugárba jön ki belőle szerinte még a jövőheti menü ami még el sincs készítve.

Mondtam hogy biztos beszedett valamit, érdekes módon nekem semmi bajom nem volt. Aztán másnap mondja nekem hogy mesélte a kollégáinak hogy járt és Ők is mondták hogy újabban a sajtburger eléggé megfosatja az embert, szerintük a sajt valami roppant gagyi kitudja milyen cucc, lehet nem is sajt csak valami műanyag vacak ami nem csoda egy mekis kajától.

Szóval jah, és ezt az öcsém is mesélte hogy amikor mentek mekizni akkor az útra vett még 2 sajtburgert hogy azt 2 harapással letudja ha megéhezne és Őt is megfosatta elég rendesen.

szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az olyan kicsi hogy attól nem sír.
szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
30-40 perc alatt át tud menni valami az emberen? nekem a legkevesebb idő amint viszontláttam az olyan 2-3 óra volt
szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!