Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ha másnap visszamegyek a...

Ha másnap visszamegyek a mekibe, hogy kifelejtették a poharat a rendelésemből akkor odaadják?

Figyelt kérdés
Itthon vettem észre, hogy nem rakták bele, pedig meg is kérdezték, hogy milyen színű legyen. Most már nincs nagyon kedvem visszamenni.
2022. aug. 3. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem túlagyalással már annyi energiát fektettél ebbe az ügybe, hogy nem érte meg feltenni ezt a kérdést sem. Egy mekis pohárért?

Másnap nem fognak vele foglalkozni szerintem

2022. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem

Meg nem volt ilyen, de gondolom a pénztártól való távozás után nincs reklamáció esete.


Ha a blokkon szerepel a pohár ( 0ftos összeggel fel szoktak tüntetni az ilyesmit ), akkor esetleg van esélyed, de ha nincs, akkor nem hiszem .


Nekem egyszer volt, hogy yves rocherben nem adtak véletlen oda az ajándékot, villamoson vettem észre, vissza mentem, blokkot mutattam, megkaptam :)

2022. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Egy pohár miatt? Nem lenne pofám hozzá. Maximum ha krustajy
2022. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Kristalypohar
2022. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha egyből visszamentél volna sem biztos, hogy odaadták volna, nem tudod igazolni ugyanis, hogy nem raktad ki otthon és nem így szeretnél magadnak még egyet szerezni. (Aztán az lehet, hogy jóindulatú emberhez kerülsz, aki megoldja.)
2022. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Egy próbát megér. És amúgy tanultál is ebből. Mindig nézz bele a zacskóba, hogy mit adtak.
2022. aug. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Visszamentél? Megkaptad?
2022. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyel kevesebb poharad lesz a szekrényben. Katasztrófa.
2022. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!