Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy győrben az ember bemegy egy gyrost árusító üzletbe, és a megrendelésnél a pénztáros nál nyilatkozni kell hogy hány százalék borravalót adsz, vagy adsz e egyáltalán?

Figyelt kérdés

És az szerint fizetsz előre.

Nyugodt lélekkel mersz e nem adni borravalót annak veszélye nélkül hogy esetleg belecsuláznak a dürümödbe?


szept. 11. 16:58
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A pultosnál a pultnál megrendeled a kaját

Milyen alapon várnak el borrra valót?

Gyakorlatilag önkiszolgálás.

Holnap majd a l..lben vagy másik akármelyik áruházban is tartják a markukat hogy adjunk balra valót?

szept. 11. 17:00
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem is kell kihozniuk a kaját mert neked kell bemenni érte.

Nagyon konkrétan önkiszolgálás.

Mire kérik a borravalót?

szept. 11. 17:00
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Jól teszik.
szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Elég sok helyen ez a rendszer. Simán nem adsz semennyit.

Voltam egyebkent pultos penztaros. Sose fordult meg a fejunjben kart tenni valaki etelebe. Meg a nagyon bunkokeba meg Gulyas Gergelyebe se.

Amugy a borravalot 90 szazapskban nem kapjak meg es nem erdeklik hogy adsz e

szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Elmagyaráznám nekik a borravaló fogalmát.
szept. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Lehúzás. Miért nem írnak ki ennyi erővel drágább árat? Többet nem mennék oda, tuti. Netes rendelésnél is kiakadtam, hogy kérik a borravalót. A végén adj meg százalékot. Mire fel?? A futár hozza ki, nem ők személyesen. Ez akkora pofátlanság.
szept. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
4es, gulyáséba miért? Inkább Orbánéba vagy Balekszandráéba azok megérdemlik:-D
szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 UlfOrmson ***** válasza:
26%
"a pénztáros nál nyilatkozni kell " - azt meg hogy? eléd tolnak egy formanyomtatványt? :D
szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Amerikában már rég így megy.
szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valoban USA rendszer. Ott ugye kb köteles vagy adni mivel annyira keveset keresnek a pincerek hogy anelkül keptelenseg lenne megelni.


itt szerintem szemtelen dolog es plane ilyen helyen ahol a pultnal rendelsz. Pesten is van sok helyen (pl Pizza me-ben) meg is döbbentem..


En nem adok ilyen helyen

szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!