Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Visszamenjek a boltba, amiért...

Visszamenjek a boltba, amiért csak 1 doboz tojást számoltak fel?

Figyelt kérdés
Helyi kisboltról van szó, ahol mindenki ismer mindenkit. Többnyire nem szoktam megvárni, és meg se nézem a blokkot. De most azt vettem észre, hogy 1 doboz, 775 ft-os tojást számolt fel, pedig kettőt vettem. A szalagra is fel volt rakva. De csak az egyikket csippantotta le, és biztos 2 db-ot akart beírni a pénztáros hölgy. Van kamera, és tartok tőle, ha visszanézik gond lehet, vagy ha leltároznak feltűnik a hiány, persze mással együtt. Te visszamennél?

szept. 10. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha legközelebb mész akkor elmondod a dolgot.
szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem a te kotelesseged arra figyelni, mit ut be a penztaros. A blokk atvizsgalasa sem. ;-)

Ha erkolcsi kerdesnek erzed, nyugodtan vidd be, vagy legkozelebb add oda a doboz tojas arat. ;-)

szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
3, szerinted ebből hogyan lesz többlet? Nem ütötte be, nem lett fizetve.
szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

3


"Különben is a pénztárosoknál az a baj ha többlet van a kassza átnézésekor. Ha kevesebb van az annyira nem gond."


Szóval,akkor lophat is egy kicsit a bevételből?

szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Fordított esetben, ha bármi problémád lenne, ők mennyire vennék komolyan veled szemben, hogy "pénztártól való távozás után, reklamációnak nincs helye!"

Na pont ennyire szard le, hogy elszámolták magukat!

szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

6


Nekem egyszer a pénztáros 10000 forinttal kevesebbet adott vissza mint amennyi járt volna.Csak távozás után vettem észre.Szóvá is tettem.És visszakaptam a pénzemet..Igaz vártam vagy 30 percet mire visszanézték a kamera felvételeit.

szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
A hiányt a pénztároson már minden bizonnyal leverték, szóval ha jófej akarsz lenni, legközelebb amikor ő van add neki oda, de semmiképp sem a boltnak, mert ők már beszedték attól aki hibázott.
szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer vettem egy hűtőtáskát, és fizetés után láttam, hogy rossz nylonba volt csomagolva, aminek a kódja miatt féláron kaptam meg. Odamentem az Auchan ügyfélszolgálathoz, és jeleztem, hogy szeretnék még pár ezer forintot fizetni. :-) Vagy félóráig variáltak mire megtalálták a megoldást. Megbántam. De persze, mindenkinek azt ajánlom, járjon el becsületesen.
szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
szerintem igen. Nem nagy multirol van szo... kisbolt, ismernek, ismered oket. NEM..nem fog feltünni valoszinuleg..nem nagy tét. DE az öszinteseg, büszkeseged es hogy jobban alszol es nem töröd a fejed ezen...ezer mar megeri.
szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
4 De hiany sincs a penztarban, mert csak 1-et utott be, az meg ki lett fizetve. Leltarhiany az lesz kesobb, de az mindig van, bolti lopasok, felreszamolas miatt is egy minimalis elteres belefer... ilyen inflacioban nem kell erkolcsi kerdest csinalni 700 ft-bol, foleg nem egy alap elelmiszer tekinteteben.
szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!