Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Visszamenjek a boltba, amiért...

Visszamenjek a boltba, amiért csak 1 doboz tojást számoltak fel?

Figyelt kérdés
Helyi kisboltról van szó, ahol mindenki ismer mindenkit. Többnyire nem szoktam megvárni, és meg se nézem a blokkot. De most azt vettem észre, hogy 1 doboz, 775 ft-os tojást számolt fel, pedig kettőt vettem. A szalagra is fel volt rakva. De csak az egyikket csippantotta le, és biztos 2 db-ot akart beírni a pénztáros hölgy. Van kamera, és tartok tőle, ha visszanézik gond lehet, vagy ha leltároznak feltűnik a hiány, persze mással együtt. Te visszamennél?

szept. 10. 17:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva utólag csak akkor mennék vissza, ha kifejezetten baráti viszonyban vagyok a kasszással vagy a tulajjal. Ha ott helyben észrevettem volna, az más lenne.
szept. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
Én rögtön vissza mentem volna. Nem a kamerák miatt, hanem az elveim végett. Ami nem az enyém, ami nem járna nekem, azt nem tartom meg...
szept. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 10es mondja, a boltosnak nincs hianya.

Leltarhiany van, az meg teljesen mas.

szept. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer vettem egy leárazott mangót (ilyen mentsd meg akcióban, jó érett volt, nem a szokásos kőszikla). Otthon vettem észre, hogy grapefruitot ütöttek be helyette. Nem mentem vissza másnap, hogy 20 centtel kevesebbet számoltak (multi kisebb egysége, zárás előtt voltam hazafelé). Az ő bajuk, ha olyan kasszást alkalmaznak, aki nem tudja megkülönböztetni a mangót a grapefruittól. Ha rendszeressé válik, akkor jelezd a tulaj felé, de egyébként nem érdemes. A kasszát és a leltárt záráskor már átnézték, lekönyvelték, nem hiszem, hogy repesnének az örömtől, ha újra neki kell állni, vagy az aznapit, amikor visszamész, körülményesebben számolni.
szept. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én azért nem vinném vissza, mert többször becsaptak már a boltba, duplán számoltak termékeket, meg ha valamiből az olcsóbbat vettem a drágábbikat számolták fel, kevesebbet adott vissza mint ami a visszajáró volt, stb. Otthon vettem ezeket csak észre amikor átnéztem a blokkot, akkor már hiába reklamálok. De nálunk sose történik olyan, hogy valamit elfelejtenének felszámolni. Amúgy nem vagy köteles a blokkot tanulmányozni otthon. Persze, ha barátságban vagy a boltossal, vagy zavar a dolog, akkor szólhatsz neki róla.
szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!