Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Foodorán eddig hány forintot...

Foodorán eddig hány forintot költöttetek?

Figyelt kérdés
Én 400000
máj. 10. 11:22
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%
Én csak pizzázó keresésére használom aztán legtöbb helyről még mindig lehet közvetlen rendelni szóval azt teszem így olcsóbb is.
máj. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
E-mailben a bizonylatokat összeadtam.
máj. 10. 12:34
 13/17 anonim ***** válasza:
61%
És ebből mennyi a nettó ételre költés amennyibe az étterembe került volna és mennyi a sarc?
máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%
Én épp úgy, mint a 11-es. Néhányszor rendeltem foodora-ról meg Wolt-ról is, összesen kb 20-25 ezer forint értékben, de most már ott tartunk, hogy ha - teszemazt - egy 2200 forintos menüt rendelnék, akkor rátesznek akár ezer forint kiszállítási díjat, 150 forint rendszerhasználati díjat és a végén még azt is megkérdik, hogy adok-e a futárnak borravalót.... és máris 3500 forint a 2200-as menü. Jobban járok, ha közvetlenül az étterem weboldaláról rendelek.
máj. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hetente többször rendelek. Foodora pro előfizetésem van, így eleve ingyenes a kiszállítás, meg sok helyen 30 százalék a kedvezmény, délután meg 40. Havonta kapok kuponokat is, ezeket a Foodora marketre, meg az üzletekre pl Tesco express, italfutár használom el. Munkahelyemen kb havi 70 ezer Ft értékben kapok a benefit kártyámra, azzal fizetek, amúgy is muszáj lenne valahol elhasználni.
máj. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Eztrán szánalmas sok embernek mennyire fáj itt az, hogy vele szemben valaki a pénzét csak ennivalóra költi és nem költ belõle semmirekellõ futárcégek eltartására.
máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudom mi az.

Kb 0

máj. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!