Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pesten 3 gyermekkel hová...

Pesten 3 gyermekkel hová érdemes menni ebédelni? A

Figyelt kérdés

A legnagyobb gyerek 6 éves, a középső 3, a legkisebb 1.


Ahol nem néznek ki, van térünk, nem zavarunk másokat. Házias ételek előnyben.


jan. 12. 12:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
9. Na az egy érdekes hely. Én nem tudom, hogy ott mi és hogy megy, de egyik nap fantasztikus ott a kaja, más napokon meg átlag alatti.
jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Anyóshoz
jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

Laurus étterem

Vakvarjú étterem

Emile étterem

Trattoria Prato

jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
63%
Haza. Bocs, de általában 3 gyerek az nettó káosz, és nem, nem tudnak viselkedni, az egyik tuti üvölt.
jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%
Vakvarjú, kifejezetten családbarát étteremlánc.
jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

miért lettem lepontozva, mikor kb csak én adtam normális választ?


Lehet nagyon fáj nektek, de bizony vannak gyerekbarát éttermek, ezek miket felsoroltam, pont azok. Hétvégén van animátor, játszósarok külön gyerek menü stb.

jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

A kérdező háziasat keres, 16-os.

"Vargányakrémleves taleggio morzsával és fűszeres dióval" "Feketekagyló tengerész módon", "Sütőtökös tortelli vajas, zsályás szószban","Rigatoni bélszíncsíkokkal , szarvasgombás pecorino krémmel", "Linguine polipraguval,fekete és szürke kagyló,garnéla,tintahal", "Ördöghallal és ricottával töltött ravioli mediterrán raguban" - tényleg kifejezetten háromgyerekes családnak való ...

jan. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

17es, azt írta, hogy előnyben. Nem azt, hogy csak azt. És képzeld, az én gyerekeim kifejezetten imádják a tenger gyümölcseit, kagylót és a lazacot is. Sőt, kövezz meg, a családunk kb összes gyereke szereti. Az enyémek mindig azt választják az étteremben. De persze, akinek gyereke van csak bolognait meg mirelit halrudacskát kérjen nekik étteremben mirelit krumplival, mert az a gyereknek való, elénézést.


De értem én, ez sokkal kevésbé hasznos válasz mint azt hogy otthon, meg sehova :-)

jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
en a street foodos hangulatu ettermeket keresnem fel, Kazinczy utca, zsido negyed ott van csomo. Hipster hangulat...de jo a kaja, megfizetheto es fialatok vannak ott többen nem besavanyodott vaci utcaban ebedelo öreg nenikek. Mi a Hummus barban szoktunk jokat enni 1,5 kora ota a lanyom is imadja ott tunkol akkorakat a pita kenyerrel csak nezik hogy fer bele ennyi :-D
jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Azok akik kiakadnak azon, hogy a gyerek nem tud viselkedni...

- otthon jól viselkedik, idegen helyen is meg kell tanulja.

- a kérdés épp arra is vonatkozik, ahol van nagyobb tér családoknak ahol nem gáz ha visít a gyerek.

- mi kifejezetten csendesek vagyunk és figyelünk gyermekeinkre.

- Vidéken élünk és amikor a nagy fővárosba megyünk elintézni az ügyesbajost, jó lenne valahol enni egy jót. De ilyen hely kevés van.

Nem tartom elégnek a játszósarkot.

Tér kellene, hely, ahol elférnek a gyerekek.. Van 1-2 ilyen amúgy. Csak gondoltam itt hátha kapok jó alternatívákat!


16-os! Köszönöm a válaszaid! <3

jan. 14. 09:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!