Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért mondják azt hogy hizlaló...

Miért mondják azt hogy hizlaló a Mekibe járni?

Figyelt kérdés
Oké, ott vannak azok az emeletes hamburgerek, azok persze vannak legalább 500 kalóriák...de viszont saláták is kaphatoak, ráadásul a toastok sem többek 200-300 kalorianal. Na meg ott vannak a sárgarépa karikák is azokban szinte semmi kalória. Kolabol is lehet zerot kérni. Tökéletesen össze lehet a Mekiben is hozni egy nagy zabalast úgy, hogy az ember összesen egyen 4-500 kalóriát nem pedig például csak egy burgerrel...
2022. okt. 22. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mekibe nem azért megy az ember, hogy salátát egyen. (Mondjuk ha néha ott vagyok, akkor én is szoktam répát venni, de nem csak azt.)
2022. okt. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerinted egy nagy burger 500 kaloria?

Es a repaban nincs semmi?

Itt kezdodik a baj!

2022. okt. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Te valami debil vagy kérdező?
2022. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki azt mondja, hogy a Mekibe járni hizlaló, az vagy téved, vagy téveden fogalmaz. A Mekibe járás fogyaszt. Miközben az ember gyalogol, kalóriát használ fel. Viszont ha ott ételt fogyaszt és több kalóriát visz a szervezetébe mint amennyit elhasznál, akkor hízik.
2022. okt. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Mert a legtöbb ember nem egy kis madár étvágyával rendelkezik. Ahhoz képest van az átlagos mekis kajában sok kalória, hogy mennyire nem lakik vele jól az ember. Egy sima nagy hamburger, nem valami duplahúsos menüben 1000+ kalória, még cukormentes üdítővel is. És ezzel a nagy többség nem lakik jól. Legalábbis nem hosszútávon.

Ugyan ennyi kalóriát tartalmazó átlagos főtétellel sokkal tovább jól laksz. Nem extrém hizlaló a meki, de gyakran ott enni azért nem egészséges. Salátáért meg nem nagyon megy be az ember egy mekibe. Azt többnyire az eszi, aki társasággal megy, és bár fogyókúrázik, de azért ő is enne valamit, ha mindenki más is eszik. Megjegyzem, ha csak nem kertészsalátáról van szó, akkor ha szószt is tesz rá, van bennük annyi kalória, mint egy nagyobb hamburgerben.

2022. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Na...egyszer vettem sárgarépakarikákat. Köszi, nyers répát itthon is tudok enni, azért inkább nem megyek el a mekiig.

Ha mekibe megyek, akkor azért, mert arra az ízvilágra vágyok. Az pedig a hamburgereket, sült krumplijukat, üdítőjüket, fagyijaikat...jelenti.

2022. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5

Sehol nem írnak 1000+ kalóriát, nemhogy egyik burgernel se, hanem egyáltalán sehol. A netes honlapjukon is a legtöbb kaloriatartalom amit írtak egy nagyon nagy hamburgerhez az 700+.

2022. okt. 22. 22:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg mindennek le van írva hogy mennyi a kcal tartalma a honlapjukon.
2022. okt. 22. 23:40
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Zzzzzz
2022. okt. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Menüre írtam, ha tudnál olvasni. 500+ a burger, 400+ nagy burgonya, ~100 szósz.
2022. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!