Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért jó étterembe, kávézóba...

Miért jó étterembe, kávézóba járni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Közösségi,élet miatt .
2021. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tudom, sosem jártam és a környezetem sem, azon kívül hogy 5xannyiba kerül minden mint otthon...
2021. máj. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
nekem személy szerint egy étterem, kávézó látogatása egy közösségi élmény. fogom a családomat, barátaimat, beülünk valahova, jókat eszünk (nyilván olyat amit mi nem csinálnánk meg otthon) és beszélgetünk. ha egyedül megyek kávézóba (ami ritkán történik meg), akkor azért, hogy megálljak kicsit pihenni, és igyak egy finom kávét (a Frei a kedvencem)
2021. máj. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Mert lusták/nem tudnak főzni.
2021. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Nekem azért jó, mert alig várom, hogy hazaérjek egy jót enni,de a párom szeret menni. Bár ő is kajál, amint hazaérünk egy étteremből.
2021. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretek és tudok is főzni, de ettől még tök jó néha elmenni valahová és olyasmit enni, amivel mondjuk nem szívesen bíbelődnék otthon vagy soha nem sikerülne olyan jól (pl. igazi nápolyi pizza amihez nincs megfelelő sütőm, vagy néhány komolyabb ázsiai étel). Ezen kívül közösségi élmény. Ha megteheti valaki és élvezi, akkor miért ne tenné? Nem kötelező, aki nem szereti az ilyesmit annak senki se tart pisztolyt a fejéhez, hogy csak azért is menjen.
2021. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Randira tökéletes: lehet beszélgetni, és nyilvános helyen van.
2021. máj. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Mert nem nekem kell főzni :D
2021. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak Ázsiai éttermekbe megyek, vagy olyanba, ahol valami különlegeset lehet kapni. Ázsiai alatt nem a büfésre gondolok :D
2021. máj. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Imádok főzni és szeretem a saját főztömet de attól még nagyon szeretem mikor elém teszik a kész kaját és nem kell foglalkoznom utána a mosogatással :D na meg más főztje mindig jobban esik mint az otthoni
2021. máj. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!