Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért jó étterembe, kávézóba...

Miért jó étterembe, kávézóba járni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 19. 13:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%
Mert tűrheted és finanszírozhatod a vendéglátósok arroganciáját és pökhendiségét.
2021. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
80%
11 Érdekes, velem valahogy sehol sem arrogánsak vagy pökhendiek a vendéglátósók, mondjuk én sem vagyok velük az, talán ez a titok.
2021. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%

#12 Számomra bunkóságnak tűnik, ha egy nálam kb. 30 évvel fiatalabb pincér tegez, annak ellenére, hogy én magázom.

Tudom, én vagyok az arrogáns és pökhendi.

2021. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor nem kell főznöm :D


Imádok főzni, de néha annyira jó, hogy leülök, és elém teszik a kész ételt, nekem csak élveznem kell.


A kávézóba pedig mert odavagyok a finom friss erős kávéért, csak máig nem vettem kv-főzőt (lustaság), úgyhogy itthon neszkávézunk.

2021. máj. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

13-as, az gáz.


Svájcban élek, itt ugye nyelvileg magázódunk, akkor is, hogyha a másik fiatalabb nálunk.


De otthon tényleg pfátlanság, simán letegez a másik. Felnőttek vagyunk, nem haverok, és nem ittuk meg a pertut, nem kell tegeznie.

2021. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#12 Kb. 100x annyit járok boltba, mint vendéglátóhelyre, és századannyi kifogásom sincs. Mindkét helyen egyformán viselkedem.

Soha nem dolgoztam ezek közül egyik helyen sem, nem vagyok elfogult.

A #11 vagyok.

2021. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!