Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szükséges valamiféle diploma,...

Szükséges valamiféle diploma, hogy egy szórakozóhelyen pultos legyek? Van külön tanfolyam ahol koktél készítést tanítanak?

Figyelt kérdés
Régóta vonz hogy megtudjak az alkoholról többet, illetve hogy megtanuljak koktélokat készíteni. Szeretnék egyetem mellett ebben a szakmában elhelyezkedni. Bármi féle vélemény érdekel ebben a témában 19f
2022. ápr. 2. 14:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A haladónál, nem tanítanak az alapoktól? Ott szükséges a kezdő mixer tudás?
2022. ápr. 3. 14:52
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Te tényleg egyetemista vagy?
2022. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy az vagyok, most végzek a 12 osztállyal. Kérdésre kérdéssel válaszolsz, ráadásul a kérdés megválaszolásához szükségtelen információ érdekel (sőt nem is tartozik rád). Feltehetjük a kérdést melyikünk az értelmesebb, az aki tudatlan de kész a tanulásra vagy az aki válasz helyett lenézi a másikat?
2022. ápr. 3. 15:28
 14/17 anonim ***** válasza:
77%
Aha. Bocs. Nem igazán érdekel, csupán az ertelmi szinted miatt merült fel... A haladó az alapra épül. Nyelvet nyilván tanultál, ott sem a haladóval kezdenek. Téma lezarva, szia.
2022. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
8-as, Starbucksban rengeteg diák dolgozik egyetem mellett, pont, hogy a nulláról is betanítanak a saját fogásaikra.
2022. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok helyen, sok dologra betanítanak, majd sok év tapasztalattal felvesznek egy normális helyre. Tipikus vándorszakma
2022. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%
Starbucksba barista tapasztalat nélkül nem vesznek fel, nem azonos a bartenderrel. (Ui, külföldön felvesznek)
2022. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!