Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szükséges valamiféle diploma,...

Szükséges valamiféle diploma, hogy egy szórakozóhelyen pultos legyek? Van külön tanfolyam ahol koktél készítést tanítanak?

Figyelt kérdés
Régóta vonz hogy megtudjak az alkoholról többet, illetve hogy megtanuljak koktélokat készíteni. Szeretnék egyetem mellett ebben a szakmában elhelyezkedni. Bármi féle vélemény érdekel ebben a témában 19f
2022. ápr. 2. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Hogyne, sört csapolni csak diplomával lehet.
2022. ápr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy sarki kocsmaban nincs kb semmi elvárás a vegzettseggel kapcsolatban. Egy elegánsabb helyen, ahol koktélokat is készítenek nem fognak egy kezdő, semmi hattertudassal rendelkező valakit alkalmazni. Ha érdekel a szakma, akkor mixer tanfolyam minimum.
2022. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
pultos diploma nem létezik.. legfeljebb borászatot tanulhatsz főiskolán, de az nem a koktélok kategória. képzések, tanfolyamok léteznek, azoknak nezz utána. de ahhoz hogy dolgozhass ilyen helyeken, sokszor elég ha csak betanítanak, legalábbis anno pesten semmit nem kértek, csak betanítás volt...
2022. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2022. ápr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy pultos diploma nincs, a kérdést inkább úgy értettem hogy mi szükséges hozzá hogy felvegyenek egy komolyabb helyre. Mint például a mixer tanfolyam. De mostmár kaptam választ, köszönöm szépen. Ha valakinek valami tapasztalata van mint pultos az is érdekel:))
2022. ápr. 2. 15:13
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Barista, mixer képzés létezik és van, ahol elvárás, van, ahol nem. Hátrányod nem lesz belőle, ha elvégzed.

Pultos “diplomával” leginkább viccelni szoktak 😂 ilyen nincs. Nem is szokott kocsmába, diszkóba elvárás lenni a vendéglátásban szerzett diploma sem.

2022. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal egy mixertanfolyamhoz sem kell különösebb előképzettség.
2022. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy starbucksba se fognak bartender tudas nelkul felvenni
2022. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Egy ilyen mixer tanfolyamhoz szükséges valami tudás, vagy csak kifizetem és kész? Ti melyik mixer tanfolyamot ajánlanátok a fent beküldött link közül?
2022. ápr. 3. 14:46
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hm, logikus lenne az alappal kezdeni, nem?
2022. ápr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!