Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Győrben hol vannak sushizós...

Győrben hol vannak sushizós éttermek, helyek?

Figyelt kérdés

2020. aug. 29. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
A régi sparban.
2020. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Sparban.
2020. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Intersparban a Liu's Cooking. Ők nyitottak az Árkádban egy pultot, ahol lehet venni sushit. Az ő sushi-juk nem olyan rossz, de nem az igazi. Meg egy kicsit drága, ahhoz képest, hogy milyen az íze. Beülős étterem van az Intersparban, ott annyit eszel amennyit bírsz. Az Árkádban azóta nem voltam mióta megnyittoták ott a pultjukat, de hallottam már róla, hogy ott van. De ott szerintem nem lehet leülni csak elvitelre venni sushit. [link]


Ami most nagyon-nagyon jó sushi az a Sushi Manufaktúra Győr. Ez nem étterem, nem beülős hely, de időpontra lehet a sushiért menni vagy két időpontban szállítanak házhoz egy nap. Facebookon megtalálod őket. Facebook üzenetben lehet írni nekik, hogy mit kérsz és hova. Nagyon sok kép van fent és van étlap is. Jó áron, nagyon-nagyon-nagyon finom a sushi. Én őket nagyon-nagyon ajánlom!!! Én azóta amióta ők vannak csak tőlük rendelek sushit házhoz, minimum minden hónapban 1x. Most aug 27.-én volt a szülinapom és ha hazamegyek Győrbe, tőlük fogok rendelni egy 50db-os sushi vegyes tálat+még más apróságokat. :) Már alig várom! :)

2020. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!