Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Lehetséges gnocchit tojás...

Lehetséges gnocchit tojás nélkül elkészíteni házilag?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm a választ! Kerestem neten de nem igazán találtam receptet így, de azért reménykedek, ha esetleg van egy jól bevált receptetek, hogy mivel lehet a tojást helyettesíteni,hogy főzhető legyen, és megtartsa az állagát, akkor azt megköszönöm!
2013. márc. 2. 11:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem lehet semmiképpen megoldani, kár, na mindegy.:)
2013. márc. 2. 11:23
 2/9 anonim ***** válasza:

Van, amiben a lenmag helyettesíti a tojást, én se gondoltam volna, de pl. pogácsában fantasztikus.

De a gnocchi más, azt fogalmam sincs, meg lehet-e oldani tojás nélkül :( Én kísérleteznék, ha nem ennék tojást :)

2013. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó!:) Lehet mégis kikísérletezem én is, majd csak lesz belőle valami:D
2013. márc. 2. 22:28
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tejterméket fogyasztasz, akkor tehetsz bele túrót (azonos súlyút) tojás helyett.


De valahol olvastam már teljesen tojás neélküli receptet is, csak krumplival meg liszttel, de nem tudom, megtalálom-e.

2013. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam:


[link]


[link]

2013. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm kedves válaszoló!!!
2013. márc. 8. 00:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen, sok sikert és légyszives, ird majd meg, hogy milyen lett.
2013. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elkészítettem.:) Nagyon szép szabályosra sikerültek, és jól összeállt a tésztája (durum lisztből készítettem). Komolyan mondom sokkal könnyebben el tudtam készíteni tojás nélkül, mint mikor még egyszer azzal csináltam. Nem főttek szét, szép rugalmas állaga lett.
2013. márc. 27. 21:14
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a visszajelzést, örülök, hogy sikerült és meg vagy elégedve az eredménnyel. Lehet, hogy más is kipróbálja ezek után.
2013. márc. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!