Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A nyers vegánoknak tényleg...

A nyers vegánoknak tényleg nincs szaguk vagy nem annyira izzadnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
nincs,és rózsaillatút szarnak,egy két órás edzés után pedig az ő isteni vaniliás-kókuszos aromájuk lengi be a konditermet.
2011. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Ez baromság.


Egy vegetáriánus.

2011. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 10 deka farhát ***** válasza:
45%
Sőt a lábuk se büdös, mert leeszik róla a gombát :)
2011. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség!

A vegetáriánus meg a nyers vegán között óriási különbség van!

Komolyan, szinte már a szaruk is fű illatú.

2011. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
Nem hülyeség ez, de nemcsak a nyers vegánokra vonatkozik. Én a reformtáplálkozás híve vagyok, semmi bolti kaja, pláne a kristálycukor és a fehér liszt. Mindent magunk termesztünk vegyszer nélkül, ami még kell azt faluról, termelőtől hozzuk. Egyszóval minden egész, egészséges és vegyszermentes. A család nem, de én szinte mindent nyersen eszek, nagyrészt zöldséget és gyümölcsöt. Azt tapasztaltam, hogy ritkábban kell fürdenem. Izzadni izzadok, de utána nem büdösödök be. Hideg időben egy héten egyszer zuhanyozok, azt is csak megszokásból, mert nincs rossz szagom. Semmi testápolót, izzadásgátlót nem használok amit a bőrre kéne kenni, fürdéskor sem kell semmi szappan vagy sampon, csak egy darab nemezzel átdörzsölöm a bőrömet. És ez csak egy elképesztő hatása az überegészséges táplálkozásnak. Aki nem hiszi, próbálja ki. Örömmel segítek pü-ben.
2011. aug. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
94%
Az utolsóval teljesen egyetértek. Korábban sose hagytam el budapestet hosszabb időre. Szemét gyors kaják, idegeskedés dugóban, sietés ide-oda = napi kétszer zuhany + stift. Mióta vidékre költöztem, állatokat tartok, saját kaját eszem, nem idegeskedek, nem eszek gyors kaját, nem izzadok büdöset. Ami legdurvább, hiába megyek ki kaszálni és izzadok meg erősen, nem olyan tapadós-ragacsos-büdös az izzadságom, mint a városban volt. Stiftet már nem használok, mert nem vagyok büdös, még ha 2 napot nem is fürdök... Méregtelen kaja + nyugi = vegyszermentes tisztaság
2011. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
WOW
2011. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
A párom vega (én is vele tartok általában) és az első,ami szimpatikussá tette,az illata.Merthogy az ember is ösztönlény és abszolút vezethető az orránál fogva,mint az állatok a szexferomonnal,csak a rengeteg műkaja miatti büdös izuzadságszagunkat leplezendő használunk mindenféle izzadásgátlókat és parfümöket.És tényleg,a testszaga még sosem volt kellemetlen illatú,pedig a borotvahabon és a tusfürdőn kívül nem használ más kozmetikumot.
2011. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Hm..., csodálkozva olvastam a soraitokat, arról, hogy esetenként egy héten csak egyszer fürödnek... Szerintem az ember nem csak azért fürdik rendszeresen, mert halál koszos és büdös. Hanem, hogy felfrissüljön, kellemesebben aludjon, hogy lemossa magáról az út porát. Mert lehet az ember, vega, vagy nyers vega, attól még közlekedik, jár, kel, mozog... Ebből adódóan számomra alapvető a napi egyszeri fürdés. Persze, ha nagyon fáradt vagyok, akkor megesik, hogy csak reggel fürdök..., na de, hogy egy héten egyszer... Én sem vagyok feltétlen izzadós, és deot se sűrűn használok, mert nincs kellemetlen szagom, de azért fürödni szoktam.
2011. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
89%
Természetesen, ha koszos az ember, vagy megizzad, megfürdik, ez nyilván való. De a kosz fogalma is más olyan helyen, ahol nincs autó forgalom és vegyszermentes a környezet. Budapesten, nap végére koszos volt az ingem nyaka, itt nem, pedig kint vagyok a kertben, kaszálok...
2011. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!