Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyi idönek kell eltelnie a...

Mennyi idönek kell eltelnie a pozitív hatásig?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mennyi idö után érzödik a hatása annak hogy ha vegetarianus leszek ( értem ezalatt az elönyöket mint pl szebb bör, haj stb... mert lényegében a börproblémáim miatt döntöttem a vegetarianus étrend mellett ) most 1 hétnél tartok
2011. aug. 5. 11:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én két fiút hordtam ki, teljesen egészségesek, egyik 16 éves , a másik 12 ,magasak, jó bőrben vannak, és vegetáriánus voltam amikor szültem őket. Az egészségügyieknek aki hisz, arról meg van a véleményem. Egyre inkább kezdem én is látni, amit valahol írtak ,hogy ez egy propaganda. Nem szabad vakon hinni.
2011. aug. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az őseink állítólag a hústól lettek okosak :D

Persze ma már nem kell élelmet keresgélni.

Mindenesetre szerintem nem elítélendő a húsevés. Ennyi erővel semmit se szabadna ennünk.

Egyébként jobbulást ha még nem mondtam volna :)

2011. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Az őseink állítólag a hústól lettek okosak :D


Többek közt más ősember fajok húsától :D

2011. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
ööö... ez miért vicces utolsó? o.O XD
2011. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

én még májusban tartottam prezentációt vegetarianizmusról (megrögzött húsevőcsalád lányaként nőttem fel)...meglepő volt számomra, hogy végül a vegetarianimus mellett érveltem. engem meggyőzött amit olvastam...

Áttérni erre az életmódra, azóta engem is lepontoztak itt sokan, hogy milyen hülye vagyok, hogy hús nélkül is tudok KIEGYENSÚLYOZOTTAN élni... hát ez van.

Szerintem jó tapasztalataid lesznek, bár én még nem látom a változást hajamon/arcomon...csak jobban érzem magam. Plusz nem szoktam magam teleenni...gyümölccsel nehezebb, mint hússal.

És nem hiányzik.


18/l

2011. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hát én mindig is ettem húst, és mindig jól éreztem magam, a hajam és bőröm is szép, egészséges vagyok,szóval nem igazán értem, mire gondoltok ilyenkor o.O

De örülök neki, neked meg jobbulást kérdező :)

2011. aug. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. egy hónap, de ez nagyon étrendfüggő.


A hús mellett sok más is ront a bőröd állapotán. Ha vega leszel, akkor mostantól sokkal jobban figyelned kell, mit, mennyit eszel. Ez nem abból áll, hogy egyszerűen nem eszed meg az ételekből a húst, hanem teljesen más ételeket kell fogyasztanod.

Más topicban leírtam már: erős a hajam, szép a bőröm, nem törnek a körmeim, nincsenek emésztési problémáim, szájszagom, ideális a súlyom, folyamatosan élénk és energiával teli vagyok, miközben két állásom, suli és sport is van az életemben, mindezt vegetáriánus étrend mellett.

A vérképem tökéletes.


Nem óhajtok ennél egészségesebb lenni, akár tetszik másoknak, akár nem.

2011. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!