Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mennyi idönek kell eltelnie a...

Mennyi idönek kell eltelnie a pozitív hatásig?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy mennyi idö után érzödik a hatása annak hogy ha vegetarianus leszek ( értem ezalatt az elönyöket mint pl szebb bör, haj stb... mert lényegében a börproblémáim miatt döntöttem a vegetarianus étrend mellett ) most 1 hétnél tartok
2011. aug. 5. 11:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Már bocs, de inkább negatív hatása lesz, ha nem eszel húst.
2011. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem sem volt jó ötlet :S

Inkább az adalék anyagokban gazdag dolgokat hanyagolt, az árthat a bőrödnek.

2011. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Vagy bőrgyógyászhoz kéne menni.
2011. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

amugy lényegében nem a hússal van bajom

mert szeretem a húst de ami a boltokban van ... hát azt hagyjuk

dolgoztam ilyen helyeken és inkább nem kell hús ipari állattartásból

2011. aug. 5. 12:22
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
Hús nélkül viszont nem kapsz meg egy csomó fontos tápanyagot. Szóval még rosszabb lesz az egészséged.
2011. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
74%
Látom sokan képzelik magukat orvosnak és táplálkozási tanácsadónak. (Persze gondolom sokan most bizonygatni fogják, hogy ők valójában azok - ez a névtelenség hátulütője). Hihetsz az összes komoly táplálkozástudománnyal foglalkozó szervezetnek, mely szerint a megfelelően összeállított vegetáriánus étrend teljes mértékben egészséges. (Sőt az átlagos étrendnél egészségesebb)
2011. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
HAHA és poénból vagyunk mindenevőek.
2011. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de az is, hogy nem a hústól lesz ilyen egészszégügyi baja, azt nem mondta, hogy azért nem eszik húst, mert undorodik tőle, az megint más!
2011. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Na majd 1 h?nap után megírom mi változott

Ha beválik végleg vegetarianus leszek az biztos

2011. aug. 5. 12:48
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia!

A kilencvenes évek elején dolgoztam orosz szakácsnőkkel,idősebbekkel, fiatalabbakkal egyaránt.Kivétel nélkül gyönyörű arcbőrük volt!

Ők azt tartották, hogy a sok zöldségfogyasztás miatt lehet ez,mert húst akkoriban nehéz volt beszerezni náluk,nem mindennapos volt az asztalokon.

Talán neked is segíthet ez direktbe,de véleményem szerint a húsfogyasztást ne szüntesd meg teljesen!Kell az is a szervezetnek!

Minden jót!

2011. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!