Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Gabonakolbász receptet ismerte...

Gabonakolbász receptet ismertetne valaki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 00:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
55%

figyel, mivel hogy kinn van a neved, elégé könnyedén letudtunk csekkolni, amiből kiderült,hogy rengeteg állatot gyilkolsz meg. a többi baromságra nem tudok mit írni, mert nem ismersz se engem,se a barátnőmet ,nem tudod ,hogy hogy élünk, milyenek a kapcsolataink stb. Csak annyit...


Húzzál el a vegetáriánus részlegről! Senkit nem érdekel egy gyilkos véleménye. Menjél.

2011. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 doboszoli ***** válasza:
32%

Nem csak a nevem van kinn, az E-mailom is publikus, nem kell hozzá sok ész.

De hová lett a nagy arc? Hová lett a "szexi nőstény " stílus? Ugye, hogy csak a tinilányok arcoskodása, akik belefutnak egy nagyobb "falatba", és futnak anyucihoz, hogy "a csúnya bácsi bántott!"

Ráadásul a helyesírásod sem javult semmit tegnap óta.

"18 éves vagyok, felnőtt!" Ez azért Te is érzed, hogy erősen muhahahaha kategória.

Szép napot!

2011. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Eddig nem írtam,mert Balcsin voltam.

Neked világos ,hogy 2 lány válaszolgat neked? Én vagyok a 15 éves ,ő meg a 18 éves. Ha más nem akkor legalább a százalékot megnéznéd.


1. Ki a francot érdekel, hogy milyen a helyesírásom az interneten? Nem érettségin vagyok. Nem vagyok precíz, vesszőket nem rakom ki. Tudod ki az akit lehet cinkelni hogy, hogy ír? Példa:


"Elmenttem az utszára wirágot weni. De eloptak, és hogy mostan hol van az relytéj."


Na az ilyeneket lehet. De ha te esetleg találtál valami ennél is extrémebbet, akkor tényleg írd ki!


2.Szexi nőstény kifejezést szívatásból használtam. Én is abban a hitbe éltem, hogy egy kövér és meglehetősen agresszív asszony van a gép túl oldalán. Mint, látod a komment alá , hozzáfűztem, hogy NEM komolyan gondoltam. Az ismerősöm ,egyszerűen csak tovább fűzte.


3. Őszintén szólva én nem vagyok tisztelettudó ember. Csak azt tisztelem ,aki JÓ ember. Te... egy vágóhídi munkás, vajon hogy a fenébe oktat ki bárkit is az életről? Mi alapján? Én a tolvajokat is többre tartom nálad. Egyszerűen gyilkos vagy.

Ölsz? - Igen, ölsz. És azokat tudod-e hogy hívjuk? Gyilkos.


Ha ráadásul vallásos ember vagy, akkor álszent is.


4.Azt ,hogy te minket gyerekesnek vagy éretlenek nevezel, abszolút nem veszem sértésnek. Mivel tényleg fiatalok vagyunk. Őszintén inkább vagyok éretlen ,mint barbár. Melyik a rosszabb?


5. Ismerősöm 18 éves. Januárba töltötte be. Felnőtt. Papírok szerint is, meg az életben is. Lehet valaki akár 13 évesen is felnőtt, igaz ritka, de olyan kegyetlen részei vannak a világnak, hogy simán lehet. Érett, jó felfogó képességű csajszi, de megint kilyukadhatunk oda, hogy vajon ki a felnőttebb? Ő vagy te? Ő megértette ,kiskamasz korába, hogy ölni bűn. Neked ez máig nem megy.


5.Szerintem is elégé idióta dolog, hogy feljössz ide( ételek,italok-> vegetarianizmus) és "poénkodsz". Senki nem kíváncsi rá. Komolyan.



Szóval. Szerintem is szépen el lehet menni erről a részlegről.


Viszlát!

2011. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 doboszoli ***** válasza:
34%

Valaki mondta egyszer: "Ne kezdj vitatkozni az ostobával, mert lekerülsz az ő szintjére, ott ő a gyakorlottabb, és megver"!

Ugye milyen bölcs gondolat?

Amúgy ez a parttalan "vita" már rég nem a kolbász vs. répa esetéről szól, hanem kb. fingreszelés, úgyhogy pá!

2011. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
na végre elhúzott ez a fószer... már nagyon felb*szott... :D
2011. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!