Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Gabonakolbász receptet ismerte...

Gabonakolbász receptet ismertetne valaki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 00:30
1 2 3
 11/25 vagged válasza:
0%
Bocs csak én gondolom úgy hogy a szervezetnek szüksége van állati fehérjékre is?...Nem azt mondom, hogy kilószám kell tömni a zsírosabbnál zsírosabb húsokat, de azért mondjuk 2 hetente 1-szer 1 kis csirkehusi beleférne sőt egészséges is lenne...
2011. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
nem.
2011. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
haha ;)
2011. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 doboszoli ***** válasza:
50%

Na most jól padlóra küldtél ezzel a csábítással.

Netán a "szakszolgálattól" tetszik lenni?D)

Az a miniszoknyás ügy érdekelne, ugyanis a Zoli férfinév(minden ellenkező híreszteléssel szemben).

Egyébként nem kell lázadozni, ugrani, a magad szintjén sértegetni próbálni, mert ez a közöttünk lévő elképzelhetetlenül mély intellektuális szakadék miatt lehetetlen, másrészt humornak szántam.

Legyél laza, mint a biciklilánc!

2011. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

fúúú.... ez a picknél dolgozik.

humor ...VALAKI RÖHÖG? 38% vagy mennyire le vagy értékelve ,biztos nagyon jópofa volt...

és tényleg... mit vitatkozok én egy ilyen s*ggel? először! mielőtt lehülyézel nézd meg, hogy melyik suliba járok és hogy hány versenyen vettem részt és hogy mi akarok lenni...

elárulom.... SOKKAL de SOKKAL több leszek mint egy halálgyáros.

2011. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 doboszoli ***** válasza:
36%

Biztosan nagyon ügyes lány vagy,de helyesírási versenyt tuti, hogy nem nyernél... Talán a biológiai ismeretek gyakorlati alkalmazásánál tudnád a képességeidet kamatoztatni, mert mint írtad, egy "szexi nőstény" vagy.

Megbeszélhetjük! DD)

Ne kezdj sírni, csak vicceltem, tudod!!

2011. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Te most komolyan egy modellel akarod csinálni? Aki még gimis ,Zoli... pedofil vagy?

Amúgy mivel én, városi csaj vagyok, azt hittem a neved Dobó Solange ,de hát.... puff.

Idefigyelj... mi többet ,emberibbet érdemlünk egy ilyen gyilkosnál. Meg el vagy hízva... a hústól, rohadt hústól!

És mondjad már ,hogy az ismerősöm hol a fenébe csinált helyesírási hibát?

2011. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 doboszoli ***** válasza:
36%

Bocs, de Ti ajánlkoztatok, illetve "fenyegetőztetek" azzal, hogy elcsábítjátok a "férjemet". Most meg pedofiloztok?

Jó, ha tudod, hogy ez csak a számítógép mögé bújva működik büntetlenül, a való világban nem mindig lehet visszatáncolni. Ezt csak jóindulatból mondom két csitrinek, akiknek még a fenekén a tojáshéj, ám a más férjének elcsábításával már kérkednek.

Mondom én mindezt 50 éves kétgyerekes családapaként, akinek mindkét lánya idősebb Nálatok, és nem az esetei az ilyen "szexi nőstények," akik "sajnos miniszoknyában kénytelenek járni".Számomra ezek nem szexisek, hanem... mindegy.

Sajnálom, hogy a dolog,-amit tényleg egy ártatlan poénnak szántam- eddig "fajult", csak megpróbáltam helyére tenni az egótokat, ill.az értékrendeteket.

A helyesírás dolgot konzultáld meg a magyartanároddal, hidd el engem fog megerősíteni. Egy modellnek nem kell feltétlenül butának is lennie!!

További szép napot!

2011. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
31%

figyusz... 18 vagyok. felnőtt. Ő pedig igaz ,hogy fiatalabb nálam, de kinéz majdnem annyinak mint én. Úgy mond mi is egy aprócska poénnak gondoltuk, hiszen egyikünknek sincs kedve egy ilyen gyilkost szeretgetni. DE!

Megkérdezem... HA TE GÚNYT ŰZÖL BELŐLÜNK, A MI TERÜLETÜNKÖN, AKKOR MIT AKARSZ? LEGYÜNK KEDVESEK!



Húzzál el a fenébe! Neked itt nincs dolgod. Sok ember van ,aki abban kér tanácsot ,hogy hogyan süsse a csirkét és egyéb...miért nem ott vagy,hm?

2011. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 doboszoli ***** válasza:
34%

Nem adod fel ugye? A Te dolgod.

Ám 18 éves, nagy tapasztalattal rendelkező "felnőttként" észre kellene venned, hogy sem sértegetéssel, sem a manapság oly divatos kiosztással,(a Te nyelvezetedben "leugatás" címen szerepel, hogy értsd..)nem érsz célt.

Ezt a stílust hagyd meg a játszótéri barátaidnak, ott talán még működik.

Még egyszer mondom, egy ártatlan poénnak szántam, ezután voltam gyilkos, vasvillásparaszt, disznó, kövér a hústól, meg mittudomén mi. Ahogy akkor is írtam, a közöttünk lévő agybéli képességek különbsége miatt, ezt nem vettem sértésnek, hiszen mint tudjuk, a kutya ugatás sem hallatszik az égig.

Csak szólok, hogy ha mindenre ilyen agresszíven reagálsz, nem sok barátod lesz az életben.

A miniszoknyából, és a természet adta extra mellbőségből is meg lehet élni valameddig, de azért helyesen írni is illik egy modellnek. Ugyanis fenntartom, hogy írásaid mind retorikailag, mind helyesírásilag továbbra is csapnivalóak.

Gondolkodj, mielőtt nekiugrasz valakinek. Szép napot!

2011. aug. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!