Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Gabonakolbász receptet ismerte...

Gabonakolbász receptet ismertetne valaki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 00:30
1 2 3
 1/25 doboszoli ***** válasza:
33%

Jól etesd meg a cocát este búzával.

Reggel vágd le, ott a kész kolbász benne.DD)

2011. aug. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Még sose csináltam, de itt találtam egy receptet:

[link]

2011. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%

hú ,a recept elégé kemény.... én tuti elrontanám :)

de szerintem a reformházakban fincsik vannak ,nyaminyami :)


doboszoli te egy vasvillászsírosszalmabúlástrágyáslószaroshurkáteszekkolbászttöltök, PARASZT vagy. nem rossz kannibálnak lenni? saját rokonaidat levágna. szegény malackák. ők még csak malackák, te viszont... haha egy kifejlett SERTÉS vagy. de én ,bármennyire is vagy te szívtelen ,igénytelen én nem eszlek meg téged. én több vagyok nálad. minden vega több nálad!



HAJRÁ VEGÁK! SZERETLEK TITEKET! ;))))



18/ L

2011. aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 doboszoli ***** válasza:
18%
A mellékhatások miatt sürgősen vedd fel a kapcsolatot Csernus doktorral, vagy sürgősen rendezd a nemi életed!D)
2011. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

oh nyugi szexi nőstény vagyok , ilyenben nem szenvedek hiányt. amúgy te nő vagy? mert ha igen akkor csak közlöm,hogy könyökből el tudnám csábítani a férjedet . ebben biztos vagyok ;)

csók neki!

2011. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%
na ugye szarol esik ha ilyet írnék? szóval azért mert vegák vagyunk tökéletes életünk lehet, sőt jobban is bírhatjuk a gyűrődést,mert általában fittek vagyunk :) szóval, szerintem el lehet menni doboszoli :)
2011. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%

húú 77% írjál már privit nekem :) tök jó barátnők lehetnénk!



ÉNIS elveszem a férjed! melyik falun laksz? odamegyek néhány napra ,mit szólsz? egy fiatal, szőke, vékony ,kirívó vegetáriánus...uhh és nyár van... bizony sajnos rövid szoknyába kéne járkálnom.

2011. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

írtam! jelölhetsz fácsén ha akarsz!



háááát lehet ám,nekem nem kéne a férje...lehet büdös. meg disznótvág,fúúúj! nem,nem! csak a vega pasi, CSAK az kell! ;)))

2011. aug. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
9%
fúúú várjál eszembe jutott hogy bencsa az emailem ... mondom jelölj be, ott a nevem :)
2011. aug. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9%
Vagányok vagytok csajok ;) nekem írhatok :p Pasi vagyok és 4 hónapja hús mentes!
2011. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!