Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegaként/vegánként mely...

Vegaként/vegánként mely nemzet konyhájából készíted a legtöbb ételt?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdés NEM az, hogy mely nemzet konyháját szereted a legjobban, hanem hogy melyikből főzöd a legtöbb ételedet?


Van különbség szerintem, mert mondjuk szeretheted te legjobban a távol-keleti konyhát, ha túl macerás beszerezned a hozzávalókat, vagy esetleg túl drága neked, ezért inkább más recepteket preferálsz otthon a konyhában.



2022. aug. 30. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Főleg magyar és olasz ételeket szeretek főzni, de szívesen eszem bármelyik nemzet konyhájából.
2022. szept. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
én eléggé europenizált/magyarosított változatban, helyi alapanyagokból szoktam főzni nagyon sok tex-mex fogást, távol-keleti fogást (pl szoktam tortilla lapba vmi babosat rakni v szoktam csinálni curryt v vmi rizstésztás stir fryt abból ami itthon van, egyik se túl hagyományos xd), de van hogy csak összerakok egy kis sült zöldséget dippel, hát ilyet nagymamám is csinált amióta az eszemet tudom :D hagyományos konyhából bármit is max. hétvégén főzök ha nagyon van rá időm, vagy ünnepnapon, ilyenkor szoktam magyar illetve francia fogásokat főzni, de néha kipróbálok egy kuckós indiai receptet is.
2022. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!