Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mit lehet csinálni krumpliból...

Mit lehet csinálni krumpliból szigorúan vegán módon?

Figyelt kérdés

Egy olyan étrendet kell tartanom, ami zöldségből, gyümölcsből áll. Krumplit azt szoktam fogyasztani, de nem túl változatosan.

Paprikás krumpli leves, zöldségleves, oké.

Egyéb ötletek?


Olajos magvak, hüvelyesek is kilőve!


Várom ötleteiteket!



2020. júl. 30. 15:50
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
49%
Ugyan már! Egy igazi vegát nem zavar a lepontozás!
2020. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
Nem vegánság kérdése, hogy valakit zavar-e a lepontozás, de valóban lényegtelen. Azért én zöldet adtam mindenkinek.
2020. aug. 6. 16:03
 33/42 anonim ***** válasza:
81%
Töltött krumpli? Én olyat szoktam hogy ilyen Csilis bab félét rakok bele (hús nélkül) bab, Csilis bab por vagy magamnak fűszerezem, paprika, paradicsom, kukorica, néha gomba. Mondjuk ez egy hosszabb recept mert sokáig sül a krumpli.
2020. aug. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt is! :-)
2020. aug. 6. 20:24
 35/42 A kérdező kommentje:
De már megint erre járt a lepontozó. Ki vagy? Elő a farbával!
2020. aug. 6. 20:27
 36/42 anonim ***** válasza:
81%
Van LEGALÁBB egy idióta válaszoló, aki minden vegánsággal kapcsolatos kérdésben lepontozza azokat, akik nem hözöngenek a vegán táplálkozás ellen, szóval nem érdemes egyáltalán észrevenni. Én is többször belefutottam már, sajnos nem tiltják ki, pedig megérdemelné!
2020. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
81%

Közben meg nem írtam be, amit eredetilet akartam:

Tudsz "rakott kruumplit" is csinálni, csak a krumplirétegek közé gombát, sült padlizsánt, cukkinit - esetleg megsütött és lehámozott kaliforniai vagy kápia paprikát - tegyél, a tetejére meg paradicsomot.

2020. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
#36. Úgy látom, hogy állandóan itt lóg. 😉
2020. aug. 7. 04:23
 39/42 A kérdező kommentje:
#37. Köszi! (Gomba is tilos amúgy és még sok minden.)
2020. aug. 7. 04:25
 40/42 anonim ***** válasza:
76%
A 37-es vagyok: a gombát csak példának írtam, bármilyen általad fogyasztható zöldséget tehetsz bele, elöny, ha kicsit stabilabb állaga van, úgy jobban "ehetö, laktató". De tényleg bármit lehet a krumplirétegek közé tenni, ami neked tetszik és ehetö, nagyon jól variálható, más-más ízü fogást kapsz.
2020. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!