Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Becsaptak húst ettem, kétszer...

Becsaptak húst ettem, kétszer hánytam. Mit tegyek hogy jobban legyek? Ettem citromot de semmi. Folyamatos hanyinger.

Figyelt kérdés
Nagynéném jó poénnak szánta a karacsonyi sajtgolyókat ami hús volt, ugyan egy kis sajtal a közepébe.
2019. dec. 24. 22:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Amugy elég érdekes milyen sok itt a támadó komment, meg megjegyzés hogy "én" provokálok... Kétségbe esve kiírom mit lehet tenni a folyamatos hányinger ellen, és azt kapom hogy ne hisztizzek. Mert olyan lehetetlen elképzelni hogy valakinek mas a felfogása, életmodja, táplálkozása!

Másrészt bizonyára mindenkinek van olyan, amit nem eszik, nem kivánom senkinek sem, hogy egy rosz harapás miatt napokig hányingere legyen.

2020. jan. 10. 16:51
 22/22 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen egyetértek. Én is undorodtam a hústól már kicsiként is, 3 évesen sem akart megenni.

Én is mindig szt mondom, képzeljék el, hogy valami kaját ki nem állhatnak, s azt kell enni. És a másik, amit írtak, hogy elszökik tőle a szervezet, húsevő ismerősök mondták, h vegetáriánus ismerősük húst evett, aztán olyan -rosszul lett , hogy mentő vitte el.

2020. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!