Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Becsaptak húst ettem, kétszer...

Becsaptak húst ettem, kétszer hánytam. Mit tegyek hogy jobban legyek? Ettem citromot de semmi. Folyamatos hanyinger.

Figyelt kérdés
Nagynéném jó poénnak szánta a karacsonyi sajtgolyókat ami hús volt, ugyan egy kis sajtal a közepébe.
2019. dec. 24. 22:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Elképzelni nem tudom hogy nem lehet észrevenni, hogy húst eszel. Nálunk nővérem ezer éve vega (nem vegán), saccperkábé két évtizede nem eszik húst, de már méterekről a szagát is érzi, akármilyen trükkösen is készül. Tegnap az aszaltszilvás, füstölt sajtos cuccra is egyből mondta, hogy milyen érdekes, ahogy évről évre egyre jobban kiérzi a hús illatát akármiből. Persze nem undorral, vagy kritikának mondta, csak beszélgettünk az asztalnál.
2019. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%

Ne akard már beadni, hogy megetted a húst, és nem tűnt fel, amikor beleharaptál.

Ez csak hiszti.

2019. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát mert a vízzel is becsapták. Nem víz volt, hanem pálinka. Na emiatt nem vette észre, hogy nem sajtot eszik, hanem húst ...
2019. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom sem tudja ránézésre megmondani, hogy húsos-e egy étel, mindig külön megkérdezi. De én nem csapom be...
2019. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Kamu...hogy a 31,41csába nem veszi észre valaki, egy pláne egy vega, a húst, amibe épphogy egy kevés sajt került?
2019. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
68%
Szerintem mentális problémád van!!
2019. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Hagyd már.... ez egy akkora kamu kérdés.


Ha csak nincs súlyos betegséged, ami miatt így reagál a szervezeted a húsra (de le merném fogadni egyébként, hogy nincs), akkor ez egy provokatív vega hiszti, semmi több.


Komoly gondok vannak nálad az "emeleten", ajánlom egy pszichiáter felkeresését az ünnepek után.

2019. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
65%
Nem tudom miért kell egyből mentális problémáról beszélni. Én vegetáriánus vagyok, és ha lenne egy ilyen buunkó családtagom én meg is hánytatnám magam
2020. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

Nem biztos, hogy mentális probléma. Engem is "megvicceltek" így, csak azzal nem számoltak, hogy az elmúlt kb 10 év során elszokott a szervezetem a hústól. 2 falat után tűnt fel a dolog. Nagyon rosszul voltam, ment a hasam, hánytam, görcsöltem gyomortól alhasig másnap hajnalig.


Pedig ekkor már kezdtem úgy érezni pár hónapja, hogy lehet ennem kéne egy kis húst, mert kívántam.

2020. jan. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Észrevettem, de akkor már beleharaptam, ugyan megmaradt a fele ami szó szerint vörös volt, rettentő gusztustalan es persze az ize is...

Minden kijött amit azelőtt ettem, folyamatosan a számban éreztem az ízet, meg alapos fogmosás útán is.

Nincsennek megtális problémaim, csupán 20 éve nem eszem húst. 28 éves vagyok, és nálam a vegaság 8 évesen kezdödött, ez nem valami divat...

2020. jan. 10. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!