Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek a tojásos nokedli...

Szerintetek a tojásos nokedli csak fejes salátával jó vagy csemegeubival is jó?

Figyelt kérdés
Tojásos nokit szeretnék készíteni holnapra, remélem lesz még este a Pennyben fejes sali mert ha nem, akkor kénytelenek leszünk csemegeubival enni. 🥺
2019. máj. 31. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel jó. Nem pl csípős cseresznyepaprikaval a legfinomabb
2019. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vegyesvágottal a legjobb.
2019. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel eheted, és pörkölttel szeretem. :-))) Hagymás paradicsomos salátát szoktam hozzá enni.
2019. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy azzal az igazi, de ha nincs, akkor bármilyen savanyúsággal finom. Nekem tökmindegy. Mármint a savanyúság, mert a tojásos nokedlit magában is imádom, jó kis szalonnapörccel. :)
2019. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a fejes salátát, így soha nem azzal eszem, szerintem bármilyen savanyúság jó hozzá, ki mit szeret.
2019. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármivel jó, mindenki azzal eszi amivel akarja, a fejes saláta csak amolyan szokás.

Én a savanyúsággal úgy vagyok, hogy azt télre tartom amikor nincs friss zöldség. Ha nem kapsz salátát, készíthetsz esetleg ecetes paprikasalátát is hagymával, friss káposztával. Alaplé ugyanaz, csak ezeket szeled bele. Én volt hogy újhagyma szárából csináltam salátát nokedli mellé a megszokott ecetlével.

2019. máj. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten uborkával szeretem!!

A fejes saláta nálam a második helyen áll.


Ízlés dolga, ki mivel szereti jobban. Eheted akár céklával, vagy vegyes-vágott savanyúsággal, akármivel, ahogy neked tetszik.

2019. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fejes salátával az igazi, de mivel a tojásos nokedli a lényeg, nem köpködném ki semmilyen savanyúval.
2019. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én bármivel megeszem. Céklával a kedvencem. :)
2019. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettővel jó, de szerintem csak pörkölttel az igazi.
2019. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!