Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztél/főzől ma?

Mit főztél/főzől ma?

Figyelt kérdés
a hétre kéne kajatipp,mert fogalmam sincs mit főzzek, ezért leszűrök 1-2 dolgot amit ti főztetek, főztők.
2010. júl. 6. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én rántott tököt csinálok ma, tegnap rakott zöldbab volt.
2010. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Nincs pénz a főzésre. Most azt eszünk, amit épp találunk. Holnap kapunk pénzt, majd akkor főzök.
2010. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Zacskós rókagomba levest meg túrós tésztát

Tegnap tök főzelék volt nekem, páromnak meg sárgaborsó főzelék pipifasírttal

Holnap meg paradicsomos káposzta lesz.

2010. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap bab leves volt darás tésztával,ma krumpli leves fánkal,holnap semmi apuméknál eszünk,holnapután virslis roló valószinü borsólevessel(teli van vele a hütö)pénteken valamilyen túrós étel,fogalmam sincs még mi.Szóval az ötleteket Én is várom.Valami olyasmit szeretnénk amihez fél kg túró kell és nem desszert de nem is túrógombós vagy túros tészta.Mindenképp meg kell csinálnom mert le fog járni.
2010. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár recept, amit én is szoktam csinálni:

húsos kaja: csirkepöri nokedlivel, mustáros sült csirke sütőben hagymával, krumplival megszórva, tört krumpli körettel, pácolt hús, bakonyi hús gombával zsemlegombóccal (kedvencem), raguleves, palócleves, gulyásleves

tésztaféle: rakott tészta sonkával gombával a sütőben, túrós, sajtos, krumplis nokedli, túrós tészta a sütőben, leöntve tejföllel, szalonnával, milánói sertésborda, bakonyi szelet spagettivel

zöldségféle, könnyebb kajcsi: gombapöri rizzsel vagy nokedlivel, rántott karfiol, karfiol leves, gombakrémelves, fokhagymakrémleves, rakott karfiol, székelykáposzta

esetleg pizza, melegszenyó, tortilla mártással

2010. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap pizzát sütöttem, ma hagymás máj lesz krumplival.
2010. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

én ezt csinálom ma ;)

2010. júl. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most lettem kész a paprikás krumplival:)
2010. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mára a páromnak körömpörköltet krumlival, magamnak pirított bulgurt tejfölös-fűszeres konzervbabbal.
2010. júl. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

zöldséglevest

salátát kapros joghurtos öntettel

diabetikus meggyes piskótát tejeskávéval

2010. júl. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!