Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Agyon ajnározott avokádó?

Agyon ajnározott avokádó?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén tettem fel a kérdést, de most csináltam pont avokádókrémet, s hát nem lett az igazi. Mindenki odavan érte, de nekem olyan semmilyen. Evett belőle a család, de nem fognak nyüstölni hogy csináljak még :)! Csak sót, borsot és kevés citromlevet raktam bele, aztán még egy kis fokhagymát, de úgysem volt jó. Mit rakjak bele, mivel lehet feldobni?

Ja és azok a szálak vagy mik, azokat ki kell szedni, vagy jó bele? Köszi a segítséget!


2010. júl. 4. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

én még ugyan soha nem csináltam, de több helyen is kóstoltam. szerintem egy kalap .....

szóval ha rám hallgatsz, dobd ki és csinálj vmi finomat! XD

2010. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem se jött be, de sokmindenkinek ízlik és állítólag egészséges.
2010. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szálakra gondolsz,ha nagyon puha érett az avokádó,nincsenek szálai,ha zöld,szobahőmérsékleten,újságpapírba csomagolva megérik és finom krémes lesz. Az íze érdekes,a múltkor eljátszottam vele,vettem egyet és megnéztem,hogy mit lehet vele csinálni,de a végeredmény nem tetszett,így gondoltam,feldobom kicsit.Sikerült,mindenkinek ízlett^^

A recept:

Fogj 1 érett avokádót,vágd ketté,vedd ki a magját,kanalazd ki a héjából egy tálba..törd össze villával pépesre,tégy bele egy vagy 1 fél gerezd összezúzott fokhagymát,sót,borsot,tejfölt,egy apróra(max félcenti) kockázott paradicsomot,valamint apróra kockázott sajtot és mustárt. Pirítóssal nagyon fincsi,de bármilyen száraz dologgal,pl chips,pogácsa...stb

2010. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
még nem adtam fel, mindenképpen kipróbálom kösz a tippet, de a paradicsomot kihagyom mert nagyon nem szeretem
2010. júl. 4. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én mamám olyan finomat készített, hogy 10 perc alatt elfogyott.:D

De abban volt paradicsom..

2010. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, megkérdeznéd nekem a receptjét? köszi :D
2010. júl. 4. 14:01
 7/10 anonim válasza:
Én magában szeretem a puha avokádót. Nyami. :)
2010. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha hűtőbe teszed pár órára, jól összeérik és sokkal finomabb lesz. Mi is csináltunk már, mert hallottuk sok helyről h hú, de jó, aztán elkészítettük, elsőre nem volt semmi íze, csak fű. :D Aztán később nagyon fini lett, azt ettem reggelire, vacsira is 2 napig:) Pirítóssal:)
2010. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En szoktam bele paradicsomot is tenni, meg fott tojast osszezuzva.
2010. júl. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Van aki nem szereti,nem kell eroltetni :) en csak magaban eszem :))) nekem bejon...de most utana kerestem es itt van egy par recept...

[link]

2011. nov. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!