Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szoktatok tyúkot venni? Megéri?

Szoktatok tyúkot venni? Megéri?

Figyelt kérdés

Anyu most telerakta a fagyót úgy hogy férni nem lehet.

Azt mondja mennyire megérte 250 Ft-ért/kg.

De én meg azt mondom, hogy ha 3-4 órát kell főzni hogy puha legyen akkor gázban sokkal több elmegy mint amit megspórolt.


2019. márc. 30. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha anyád óránként eléget 1 m3 gázt, akkor igazad van.

De ebben az esetben menekülnék otthonról a robbanásveszély miatt :)

2019. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szoktunk.

A "megéri" kérdés nem igazán értelmezhető erre az esetre. Nem az alapján szokás élelmiszert vásárolni, hogy mennyi gáz fogy el, mire megfő.

De ha 12 elmúlsz majd Te is megérted.

2019. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen szoktam venni mert jobb ízű a leves is belőle. Ma egy komplett tyúkot főztem meg levesnek. De miért baj ha vett? Annak is van melle húsa
2019. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem éri meg, mert se a fagyasztómba, se a hűtőmbe, se a legnagyobb fazekamba, se a sütőmbe nem fér bele egy egész tyúk, továbbá nem tudom hogy kell megtiszítani, feldarabolni vagy elkészíteni.

Édesanyád gondolom nem egy egyszemélyes stúdiólakásban él, van tisztességes konyhája és nem két éve főz magára. Neki feltételezem megérte, ha vett.

Miért baj ez, ha ő el tudja készíteni, és szívesen is teszi? Gázt biztosan nem visz el annyival többet hogy kiegyenlítse ha nem robbantani akarja azt a csirkét, ez butaság. Mi zavar tulajdonképpen?

2019. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!