Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ízetlen tökfőzelék?

Ízetlen tökfőzelék?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék bele, hogy jobb legyen, még cukrot, sót, vagy ecetet, esetleg tejfölt? Kukoricakeményítővel sűrítettem, nagyon ízelten. Valami más fűszer esetleg?

2018. szept. 28. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Próbáld ezt ki:

[link]


Döbbenetesen finom.

2018. szept. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Tejföl , őrölt kömény kevés pi.paprika ,reszelt fokhagyma . De a kaporral csínján bánjál .
2018. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy ízetlen, ha nem fűszerezed. Én cukkiniből csinálom, ha csinálom, mert annak számomra igen finom íze is van :) De a pirospaprika, kapor, tejföl, nálam ecet s gyerekkoromban cukor azért ehetővé teszi a tökfőzeléket is, gyerekként odavoltam érte. No persze, ez ízlés dolga is. Érdekesebb fűszerekkel még nem találkoztam benne, de a kapor nem véletlenül gyakori társa, jól megy hozzá, csak rendesen kell bele, bolti mirelit tök mellett néha alig van és az se mindig jó.
2018. szept. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Természetesen van benne füszer, valószínűleg nem elegendő: van benne kapor, só, cukor, ecet és tejföl is, a fohagymát, borsot kipróbálom, pirospaprikát nem szeretem a tökfőzelékben.
2018. szept. 28. 13:25
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Amiket felsoroltál, én is azokkal ízesítem, ugyanúgy paprika nélkül. És gondolom hogy te is berántottad??? Vagy még sem??? Mert azért az is hozzáad valamit az ízekhez is, nemcsak az állagát javítja!
2018. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én eresztékkel készítem, sok tejföllel, kaporral, ecettel. Cukrot, fokhagymát nem teszek bele.
2018. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nincs berántva, kukoricakeményitövel sűrítettem, lehet így kevésbé ízes.
2018. szept. 28. 14:53
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

7

A tökfőzelékbe fölösleges a rántás. Igazából mindenbe, de abba főleg.

2018. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha tejföl helyett tejszínt használsz, nem kell sűríteni. Fűszerezést megírták az előttem válaszolók. Borsot én nem teszek bele, de végül is nem árthat
2018. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Joghurttal nagyon szeretem, és sok-sok kaporral. Tejjel és nem vízzel szoktam fozni, az us ad neki egy plusz ízt.
2018. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!