Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek a jövő héten?...

Mit főzzek a jövő héten? Semmi ötletem.

Figyelt kérdés

Böngészgetem épp a nosalty-t, mindmegettét, receptneked.hu-t. Azt vettem észre, hogy a levesek mindig ugyanazok: répa, fehérrépa, karalábé meg ki mit akar, mellé grízgaluska, májgaluska, cérnametélt vagy bab (babgulyás, jókai bableves, zöldbableves, palócleves), gyümölcsleves, főzelékből nem tudok újat, minden volt már és a főételekben is észrevettem a hasonlóságot. Pl 1 héten egyszer pörkölt van, másik héten mondjuk hentes tokány, jajj de jó, aztán kiderül, hogy ugyanaz, csak raknak bele uborkát. Rántott húsoknak különböző variációja, chilis bab, tárcsán sült, bográcsban főtt ételek, hotdog, hambi, gyros, tócsni minden volt már.. az édes tésztákat nem szeretjük levesek után kivéve a gulyás-palacsinta (most volt pénteken), de a darás tésztát kifejezetten utálom. Párom a paradicsomos ételeket nem bírja pl paradicsomos káposzta, lasagne.. Az egy éves lányunk miatt pedig egészségesen kell étkeznünk :D Így általában egyszer van egy héten kevésbé egészséges étel, ami jövőhéten a milánói sertésborda lesz (tulajdonképpen az is rántott hús csak spagetti tésztával). Szóval én ezt unom, hogy hiába tűnik újdonságnak, minden kaja ugyanaz.

Szeretnék előrukkolni egy vagy több finomsággal. A végére még hozzátenném, hogy csirkemelles ötleteket ne mondjatok, mert hányingerem van a csirkemelltől. Ma is borsós tokányt főztem belőle ami, ha megnézzük, pörkölt! Áhh..Gastrohobbi oldaláról a létező összes csirkemelles receptet kipróbáltam. Viszont jöhet kacsa, pulyka, hal és sertés pl tarja, comb, karaj receptek amit vegyíthetek zöldségekkel :)


Ja és ne oltsatok le, amiért ennyi kívánságom van :D


2018. jún. 17. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kárászt rántani????


Sűrűn, egymás mellett vékonyan irdald be, paprikás lisztbe forgasd meg, és roston süsd olyan ropogósra, hogy a gerincén kívül minden szálkát meg tudsz rágni. Nem kell köpködni, és megfulladni sem fogsz a rengeteg szálkától!


[link]

2018. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én horgász családból származom a 90dkg vagy nagyobb kárászt kilehet rántani. Azok már jó húsosak van értelme rántani. Az igaz ,hogy ritkán fogunk ilyen szép nagy kárászokat. A kisebbeket szoktuk paprikás lisztben ropógosra sütni.
2018. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én most nyáron olaszos hangulatban vagyok... hétvégén volt gombás-spenótos rizottó, holnap zöldséges lasagne lesz.
2018. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!