Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell hasábkrumplit csinálni?

Hogy kell hasábkrumplit csinálni?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon, az anyám csak 3 kor ér haza. És nincs mit enni,na meg én is szeretnék azzal kedveskedni hogy csinálok kaját. Csak az a baj,hogy nem tudom hogy kell. Láttam már egy ilyen kérdést,de a válaszokat nem nagyon értettem,összezavartak. Valaki itt eltudná nekem mondani hogy hogyan kell hasáb (vagy sült..bocsánat nem vagyok otthon ebben) krumlit csinálni? Lépésről lépésre írjátok le kérlek!Kb. mennyi időt vesz igénybe,mire teljesen készre meg nem csinálom? A válaszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 31. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megpuculod a krumplit, felvágod olyanra amilyenre szeretnéd , majd forró zsirba, vagy forró olajba megsütöd.

De ezekre vigyázz mert nagyon veszélyes ha magadra rántod, vagy leboritod. Súlyos égési sérülést tud okozni.

2018. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm! :)
2018. máj. 31. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
2018. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
serpenyőben is megtudom sütni? Megmostam megpucoltam,fel is vágtam. Csak itt akadtam meg. A terv az,hogy a serpenyőben megmelegítem az olajat,majd mikor kellőképpen felmelegedett akkor mehet hozzá a krumpli is. Fedő nélkül történne mindez,így jó? Vagy máshogy kell?
2018. máj. 31. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:

kicsit töröld le róla vizet. és igen utána mehet a forró olajba,fedő nélkül.

Ha biztosra akarsz menni hogy forró e akkor egy darabot márts az olajba és ha rendesen sistereg akkor mehet a többi is

2018. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!