Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok mondani hízlaló ételeket?

Tudtok mondani hízlaló ételeket?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon lefogytam, és sajnos nem tudok vissza hízni.. Olyan ételeket tudnátok mondani amik hízlalnak de nem nehezek? Pl ilyen pizza azér nehéz a gyomornak, vagy egy zsíros lángos. Szóval olyat keresek amitől nem vagyok rosszul evés után. Könnyed de még is hízlal. Köszönöm a válaszokat előre is.
2018. máj. 22. 22:15
1 2
 1/11 Saku14 ***** válasza:
100%
Hogyan fogytal le?
2018. máj. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem, kizárólag a kalóriatöbblet hizlal, nem az ételek. Mindössze van étel, ami sokaknak könnyebben okoz kalóriatöbbletet, mint az átlagos étel.


Nekem a szénhidrátok ilyenek, ha valami, mivel nem laktatnak, ehetem őket kilószámra.

De édességből is tudok enni jóllakás után is...

Viszont te működhetsz teljesen máshogy is, sokakat jól laktatnak a szénhidrátok is, legalábbis némelyek.


Ki kell tapasztalnod, mivel tudsz sok kalóriát bevinni. Akár egyél igen sokszor egy nap, ha egyszerre sokat nem tudsz.

2018. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Makaróni
2018. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Sült csirke
2018. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Rendszeres ètkezès,plussz b12 vitamin,tartalmas ètelek,csirkeragu leves,rakott ètelek,zsìros tej 3.5-ös ,minden ètkezès utàn egyèl valami desszertet,egy puding,vagy sütemèny.Tàlalj szèpen ,gusztàn ès akkor jobb ètvàgyad lesz az adott ètelre. Egyèl sült hùst ,sült krumplival,dönner,vagy gyros is finom.
2018. máj. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Malac, marha de ha van pénz akkor a mekibe is be mehetsz garantálom a hízást.
2018. máj. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mogyoróvaj :P
2018. máj. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Krumpli rizzsel.
2018. máj. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aj, ha én megengedhetném magamnak, hogy hízhatok.

Reggeli ennék két nagy karaj kenyeret, egyet szalonnával, hagymával, egyet meg jó vastagon megrakva sárgabarack lekvárral.

Tízóraira lenyomnék egy csokit.

Ebédre ennék egy nagy tál krémlevest, másodiknak bolognai spagettit, sok sajttal, és utána ennék egy sütit.

Délután beugornék a Mekibe egy shake-et enni, vagy dupla karamellás fagyit. De fánkot is szívesen ennék.

Estére meg ennék sült krumplis tojásrántottát, kenyérrel, ketchuppal.

2018. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó meg is éheztem :-)
2018. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!