Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen salátát csináljak a...

Milyen salátát csináljak a barátomnak aki nincs oda a zöldségekért? De pl. gyrosban megeszi a zöldséget, szereti.

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Húsosat 😋
2018. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Akkor muszáj a saláta?

Amúgy tonhalas-rukkolás pl rakhatsz bele paradicsomot,kukoricát,vagy ugyanezt lazaccal vagy csirkehússal, esetleg tésztasaláta?

2018. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai káposztasalátát
2018. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
olyat gondoltam amiben van hús, és talán ha megszereti, néha olyat is megenne amiben nincs?
2018. márc. 19. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha nem szereti a zöldségeket, kétlem, hogy egy rendes salátát (mert pl. tésztasaláta is van) valaha is örömmel enne.

Én hatalmas zöldségrajongó vagyok, de velem sem etetnél meg salátát szinte soha, nem szeretem őket. Nyers zöldséget folyton eszem, de salátát csak egyetlen fajtát, évi 1-2 alkalommal, rengeteg frissen sült hagymával benne, máshogy nem. Évtizedek alatt sokat változott az étrendem, ízlésem, de ez eléggé fix dolog, salátákat nem eszem. De ezzel nincs baj.


Ha nagyon salátát akarsz neki csinálni, én telenyomnám mindenféle nem zöldséggel (sajt, hús, főtt tojás), aztán vagy szereti, vagy nem. De jobb lenne megkérdezni, milyen salátát tud elképzelni magának s persze elfogadni, ha azt mondja, semmilyet.

2018. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Eszembe jutott még valami. Mihez adod neki a salátát, főleg a végcélt, a húsmenteset? Mert egy étkezésnél valami étel is kell, a saláta a legtöbbünknek nem az, csak kiegészítő egy zsíros cucchoz.
2018. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet, nincs oda a zöldségekért.
2018. márc. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

76%-os: a saláta egyáltalán nem az, aminek te tartod, és semmi köze az ecetben úszó zöldségekhez, amit a zsíros ételkhez esznek sokan!


A saláta egyfajta zöldséges étel, ami mégcsak nem is mindig tartalmaz ecetet vagy egyéb savanyú dolgot, hanem egy - legalább is részben - nyers zöldségekböl álló (fö)fogás!

2018. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk csinálj csirkés cézársalátát, krutonnal, azt a legtöbb salátától ódzkodó ember is megeszi. Milliónyi változat kering a neten, válaszd ki a neked tetszőt.
2018. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!