Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fogyaszthato meg? Lehetett...

Fogyaszthato meg? Lehetett valami baja? Lent

Figyelt kérdés

Elozo het csutortokon vettem sertesszivet, mely szombatig volt hutoben aztan fagyasztoba tettem.

[link]


Itt egy kep rola, az egyik oldalarol. Mi a velemenyetek, fozheto? Nekem zoldes/szurkesnek latszik, de miert? Illetve az illata sem bizalomgerjeszto :(

Hogyan lehetne megtudni, jo-e meg? :(


2018. febr. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Alaposan lemosod hideg vízben, megszagolod, és ha még mindig büdös,kidobod.

A vér könnyen romlik, nem volt szerencsés döntés, hogy nem azonnal fagyasztottad le.

2018. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Ha szaga van, nem jó.

De ha még jó is lenne, úgysem lenne már gusztusod megenni, nem?

Kuka!

2018. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Csütörtöktől szombatig simán megromolhatott.Hiába tetted már akkor fagyasztóba. Én egy percig sem gondolkodnék a sorsáról, ha szaga van, még csak nem is mosogatnám le, hanem kidobnám.

Arra is gondolj, mikor jön a kukásautó, mert , ha pl a jövő hét közepén, akkor inkább fagyaszd vissza, és szemétszállítás előtti estén vagy aznap reggel dobd ki, ne bűzölögjön napokig a kukádban.

2018. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Egyáltalán nem néz ki zöldes/szürkésnek. Nagyon jól néz ki. Nincs neki semmi baja, így kép alapján. Ez ilyen. A szívnek, belsőségeknek van egy jellegzetes illatuk. Ne aggódj, ha annyira romlott lenne akkor te sem vergődnél kételyek között, egyből tudnád, a kinézetéről és az illatáról is, hogy már romlott.

Az alján csak fagyás nyomok vannak.

Ennyi. Nincs ennek semmi baja. Nyugodtan megcsinálhatod.

2018. febr. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!