Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Frankfurti levesbe kell burgonya?

Frankfurti levesbe kell burgonya?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

#9

Ha nem vagy paleo, próbáld ki egyszer egy tányérnyival!

Lehet, hogy utána már mindig úgy fogod készíteni.:)

2018. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Minimálisat teszek bele én is, és nagyon nem érdekel, hogy a "nagykönyvben" mit írnak, mit nem, hogy mibe mi KELL vagy nem KELL.Mindenki az egyéni ízlésére szabhatja a mások által kőbevésettnek vélt recepteket.

1 szem krumplitól nem válik kelkáposzta főzelékké, a krumpli nem rontja el, mi így szeretjük.Én ezen van a lényeg, hogy MI.

Lehet, hogy mások szerint akkor ne hívjam frankfurti levesnek, de én ettől még úgy hívom :))

Ez az én levesem és a családomé, aki így szereti, és nekem ők a fontosak, nem holmi "szabályok"...

Állok a lepontozás elé.

2018. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. febr. 5. 22:03
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, hogy kell, olyan nincs. Olyan van, hogy ízlés szerint, aki akar az tesz bele, aki nem akar az nem tesz bele.

Én szoktam bele tenni burgonyát. Finom. Szeretem.

2018. febr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!