Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek ma az alábbiakból?

Mit főzzek ma az alábbiakból?

Figyelt kérdés
Levest és másodikat is szeretnék vacsira, mert mostanság levesesek vagyunk. Van itthon csirkeszárny, csontok (levesbe), vaddisznómáj (de azt nem akarom), csirke felsőcomb, csirkemell és faros csirkecomb. A fagyóból akarjuk megenni a dolgokat úgyhogy a boltot ne írjátok meg amúgy sincs ma lehetőségem menni. Ezen kívül van tök, sóska, spenót, zöldbab, krumpli, hagyma, fokhagyma. A hideg kajához valókat nem írom. Savanyú tojáslevesre gondoltam meg tócsnira, de kifogytam a lisztből. Tojásleves mellé ötlet? Illetve csontlevesre gondoltam még natúr csirkemellel, sóskamártással, főtt krumplival és főtt tojással. Illik elé a tojásleves is, de csak 3-4 tojás van a levesbe. Ötletek még?
2018. febr. 4. 05:22
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A csontokból levest,a húsokat meg rántsd ki 😊
2018. febr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

A csirkeszárny + a far (szedd le a combról) a zöldbabbal együtt finom "palócleves".

[link]


A combot + mellehúsát párizsi bundában (ne hagyományos panírban) süsd meg: = liszt-tojás-liszt. Ha esetleg kevésnek tűnik, még ugyanígy megsütöd hozzá a tököt is felszelve. (Ha sütőtök az is finom rántva!)


Köret mellé: hagymás törtkrumpli.

2018. febr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
2-es vagyok! Kimaradt, a panírhoz használt lisztbe kavarj sütőport (szódabikarbónát), attól lesz finom vastag, könnyű a hús (zöldség) bundája.
2018. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leves mellé sokszor valami finom pitét sütök. Az nem játszik? Lehet sós is, mint egy Quiche. :)
2018. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Sorban irjátok a huslevest. Belevalo zöldségeket nem sorolt fel a kérdezö!!!!!!!! Anélkül meg nagyon rossz lesz.
2018. febr. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
De ha gondolt csontlevesre akkor csak van hozzá bele való zöldség...
2018. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Első válaszolók, nincs lisztje.


Én megsütném tepsiben hagymával a csirkecombokat, köretnek meg párolnék hozzá zöldbabot illetve héjjában sült burgonyát. Levesnek mehet a tojáslevesed amit kigondoltál.

2018. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!