Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A makói sertésflekkent hogy...

A makói sertésflekkent hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 21. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Google
2018. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az volt az első de nem találtam olyt amilyenre számítottam. Azon kívűl hogy paprikáslisztes tarját megsütom mit kell még vele csinálni?
2018. jan. 21. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Az élet már csak ilyen.
2018. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan ismered ezt a fogást?

Én még életemben nem hallottam róla, pedig rengeteg ételt/receptet ismerek.

Ha valami étteremtöl/kiszálitó cégtöl, akkor lehet, hogy ök nevezték el, vagy más néven ismert, vagy saját ötlet.


De ha leírod, milyen ízre meg kinézetre, lesznek többen, akik adnak tippeket hozzá.

2018. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Beírod Google-be és egy csomó különféle receptet bedob rá.

Többféle is van.

Én olyanokat olvastam, hogy az egyik valamilyen mustáros hagymás pácba forgatja meg a húst és úgy sütik ki. A másikban, hogy a húst kisütik és ezzel a mustáros, hagymás páccal öntik le, majd így együtt még beteszik a sütőbe és úgy sütik meg.

De én olyanra is gondoltam, hogy olyan mint a Hagymás Rostélyos. Ugye, Makóról nekem a hagyma jut eszembe egyből, így sült hagymával is tálalhatják, csak ugye nem marhahúsból csinálják, hanem sertésből.

2018. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha makói sertés, makói szelet, makói sertésszelet címszavakra keresel, sok receptet találsz, csak az oldal nem engedélyezte a belinkelést, ezért nem tudok ennél többet segíteni.
2018. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!