Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojásfehérje vegetáriánusoknak?

Tojásfehérje vegetáriánusoknak?

Figyelt kérdés

Vegetáriánus recepteket keresek csak tojásfehérjéböl, ami nem édesség és nem rántotta, hanem valami érdekesebb és feltétszerüen is lehet tálalni.


Elöre is köszönöm mindenkinek a recepteket.



2018. jan. 2. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Nekem a sajtos sült hab ilyen. Az enyém roppant puritán, nem szeretem a durván sajtos ételeket, az eredetiben sokkal, sokkal több sajt van, ki kell kísérletezni, neked mi jön be.


Az én receptem:


210g tojásfehérje (ez nekem 6 db), felverve

10g kókuszzsír

kb. 50g ízes reszelt sajt, általában füstöltet használok

egészen pici só és némi fűszer (a szerecsendiót nem hagyom ki, de mehet bele pirospaprika, bors, kömény s kinek mi tetszik)


Ezt muffinsütőben szoktam megsütni, nyilván elég hamar megvan, hiszen könnyed hab. "Sokáig" sütve roppanósabb, szárazabb, amúgy nedvesebb, de így is, úgy is jó. Enyhén sajtos, tényleg durván lecsökkentettem a sajtmennyiségét, de nekünk pont így felel meg.


Főzelékhez ez a kedvenc feltét itthon.

2018. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Zöldségfasírtnak kötőanyag
2018. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!