Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szabad kisgyereknek adni...

Szabad kisgyereknek adni surimit, és ha igen akkor mennyi idős korban? (párolva gondoltam)

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az a surimi?
2010. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, amit ilyen rúd formájában árulnak? Nekem az egyik kedvencem, én nem párolom, meg semmit nem csinálok vele, magában eszem, tejfölbe mártogatva. A fiam már egy évesen kinézte a számból (amin nem csodálkozom, tekintve, hogy terhesen gigantikus mennyiségeket ettem meg belőle), és adtam is neki. Ette rendesen :D Nem lett tőle semmi baja. Mivel erre nem találtam semmi utalást, hogy mikortól lehet ilyet adni, ezért egy évesen adtam neki belőle, és tényleg nem lett tőle semmi baja. Most két és fél éves, és állandóan ilyet eszünk. Ha a Tesco-ban járok, már röhögnek a pénztárosok, hogy kartonszám veszem :) Hát még ha tudnák, hogy ez nálunk két napig tart :D
2010. jún. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy erre gondolsz? [link]
2010. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is a tescoban szoktam venni!sushiba tök jó!
2010. jún. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és ennek milyen íze van??:)
2010. jún. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nem rákból készül? Mert én ilyet szoktam sütni grillen vagy serpenyőben és nagyon nagyon finom. Szeirntem 1 éves kortól már eheti a rákot
2010. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ennek csal kis része rák, a többi undorító adalékanyag meg ilyen porok:)

én is megkóstoltattam a babámmal kb. 1,5 éves korában de nem ette:)

mi szeretjük egyébként, annak ellenére, hogy elég mű dolog:)

ha igazi rákrúd lenne, akkor simán adnám a babának, de így....kb. olyan mint a virsli, csak halban:)

2010. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!