Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek tönkrement a...

Szerintetek tönkrement a kovász így?

Figyelt kérdés
A sütőben tárolom, hogy ott állandó a hőmérséklet... sajnos ma már kétszer úgy jártam, hogy elkezdtem előmelegíteni a sütőt 180 fokra, mikor pár perc múlva eszembe jutott, hogy hoppá... bent van a kovász, ráadásul ebből egyszer műanyag edényben. Mikor kivettem, forró volt a műanyag tál, lehet, hogy nem is hőálló. Próbáltam valamennyi kovász kikanalazni gyorsan belőle, hogy megmentsem. Nem tudom, hogy kerülhetett-e bele valamilyen anyag a műanyagból és a hő hatására nem-e ment tönkre a kovász. Elég nagy adag, több napos munka. De inkább kidobom, ha úgy van. Szerintetek?

2017. okt. 26. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is a műanyag a legnagyobb baj, hanem az, hogy a kovász nem bírja a 180 fokot.
2017. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!