Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főztök/esztek amikor csak...

Mit főztök/esztek amikor csak magatokra kell, nincs senki "etethető"?

Figyelt kérdés

Csak akkor szeretek főzni,ha van is aki egye rajtam kivül (jól főzök,szinte bármit)...de ha nincs senki,akivel ehetnék,akkor nincs is kedvem,elvagyok fél zsemlén,bár éhesen,de neki nem állok...

Mit esztek ilyenkor?Más is van igy? Már unom a mekit,szendvicset,meg édességet...

23/N


2010. máj. 29. 10:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én most pl. rántottát csinálok, de szoktam bundáskenyeret például... de egy spenót, sóska vagy borsó főzeléket is pikk-pakk összedobhatsz!
2010. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor tésztát főzök. Gyorsan megvan, kis sajt, tejföl rá, és mégsem szendvics.
2010. máj. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Konzerv zöldbabból főzelék, hozzá főzök tojásokat, és ketté vágva beleteszem a kész kajába. Isteni! Kb 20 perc alatt kész és laktató.
2010. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel egyedül élek már egy ideje, hát meguntam volna a szendvicset meg a salátákat, ha nem főznék egy személyre is mindenfélét.

Mára borsó krémlevest főztem és besameles borsós csirkemellet. Holnapra a másodikból még marad, leves meg zöldségleves lesz.

Naponta, két naponta főzök, én nem érzem úgy, hogy azért, mert egyedül vagyok, ne érdemelném meg (saját magamtól) a normális ételeket.

23/L

2010. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is magamra főzök ugyan szüleimmel élek, de diétázom (betegség miatt egy jó fél évig) így nem ehetem ugyanazt mint ők, és szerintem megérdemeljük azt hogy ne szendvicsen éljünk! Gyors kaják: joghurtos tészta sajttal, zöldséges tészta, sült csirkemell sok mindennel variálható a kedvenceim: egyszerű főtt krumpli, sült-párolt zöldség, különböző saláták, és a legjobb a hagymás-répás csirke. :)

Aztán itt vannak a saláták, egy csomó féle öntettel fel lehet dobni őket és nem muszáj mindig fejes-jégsalátát csinálni. Amikor nincs időm kockázok: paradicsom-uborka-paprika (hagyma) rá egy kis mozzarella és joghurtos öntet.

De talán a legjobb sütni olyankor édeset-sósat, még is egészségesebb mint a bolti édesség és másnap vagy akár este megkóstoltathatod mással is, ha te ennyire másért főzöl.

2010. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Férfi létemre én szoktam főzni, mert szeretek, de ha nincs kinek, nem lelkesít annyira a dolog. Megkérdezzem magamat, hogy jó lett-e, vagy kevés benne valami? Ilyenkor inkább elmegyek pizzázóba vagy étterembe, mert magányosan enni nem valami jó. 25/F
2010. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

salátákat nem eszem meg

és nem az hogy másért főzök,hanem sokkal több kedvem van ugy főzni,hogy párom is azt eszi, (hizókurára vagyok fogva régóta,de egyedül utálok enni)

mára kitaláltam,rántotmáj,az megvan 20perc alatt

2010. máj. 29. 11:50
 8/12 A kérdező kommentje:
párom is szokott főzni,de inkább vár korgó hassal még 2-3 órát mire hazaérek meloból,minthogy egyedül egyen:D
2010. máj. 29. 11:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha egyedül vagyok,akkor inkább rendelek pizzát,vagy valami kész ételt veszek...

Pl: Lassange

Gyrostál

hasonlóakat...

2010. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan meg van a paprikáskrumpli nokedlival.Nagyon szeretem.
2010. máj. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!